Değerli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Whatsapp gruplara eklenemiyorum ve alınamıyorum diyenlere özel işlem adımlarından bahsedeceğiz.

Gelişen dünyaya ayak uydurmaya çalışırken bir anda teknolojik ürünlerin daha da kullanışlı hale geldiğini görebilirsiniz. Nitekim artık iletişimin büyük kısmını ise mesajlaşma sisteminin aldığını söyleyebiliriz. Whatsapp gruplara eklenemiyorum ve alınamıyorum diyenlere özel işlem aşamalarından bahsedeceğiz.

Whatsapp mesajlaşma uygulamasında arkadaşlarınızla grup koyup tümüyle birlikte oradan sohbetlerinize devam edebilirsiniz. Ya da iş yeri toplantılarınızı ya da arkadaşlarınızla grup oluşturmasını sağlayarak organize sağlayabilirsiniz. Lakin bu konuda gruplara dahil olunamamanızın ana nedenlerini gözden geçirerek sizlerin de bu sohbetlerden geri kalmamanıza işlem sağlayacağız.

Whatsapp gruplara eklenemiyorum ve alınamıyorum

Whatsapp

Whatsapp gruplara eklenemiyorum diyorsanız eğer muhtemelen gruplara eklenmemek adına daha öncesinde hesabınızdan bir işlem sağlamış olabilirsiniz. Hesabınızda yapmış olduğunuz bu ayar doğrultusunda arkadaşlarınız sizi eklemek istemesine rağmen ekleyemiyor olabilir.

Dolayısıyla öncesinde sağladığınız ayarı artık düzeltmesini yaparak gruplara dahil olabilirsiniz. İşlemin yapılandırmasını devreye koyabilmeniz için ise ilk olarak uygulamanıza giriş gerçekleştirin. Ve daha sonrasında sağ alt tarafta yer alan ‘’Ayarlar’’ bölmesine tıklayın.

Karşınıza gelen sayfada ‘’Hesap’’ bölmesine girip oradan da ‘’Gizlilik’’ sekmesine dokunun. İlgili ayarı yapmanızla beraber açılan sayfada ‘’Gruplar’’ adı altında bir seçenek göreceksiniz. Onun içerisine girmeniz durumunda kişilerim olarak belirlediğiniz yeri ‘’Herkes’’ olarak değiştirmeniz halinde bundan sonra isteyen herkes sizi gruba rahat bir şekilde ekleyecektir. Eklemeler belirtilen ayarlar doğrultusunda da sağlanmaz ise aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Whatsapp gruplara eklenemiyorum

Whatsapp gruplara alınamıyorum sorunu ile alakalı yukarıda belirtilen aşamaları işleme koymanız gerekmektedir. Ayarların işleme girmemesi halinde bu durumda yapılacak olan ayar internet bağlantınızı gözden geçirmektir. Mobil veriden bağlantı kuruyorsanız wifiye, wifiden bağlantı kuruyorsanız mobile bağlantı kurarak deneme sağlamalısınız.

Ayarlarınızın internet ile alakası yok ise gelen güncellemeden dolayı işlemler devreye girmiyor olabilir. Güncellemenin en rahat bir şekilde sağlanabilmesi için ise yapmanız gereken işlem uygulamayı telefonunuzdan kaldırarak yeniden yüklemek olacaktır.

Yapılan tüm bu ayarlarınızın neticesinde artık sorununuzun kalmaması gereklidir. Olur da sorun devam eder ise ya da farklı bir problem yaşarsanız bize bunu yorum kısmından dile getirebilirsiniz.

Whatsapp gruplara alınamıyorum
Whatsapp gruplara eklenemiyorum ve alınamıyorum
Önceki İçerikWhatsapp grup isteği gelmesin ve kapatma
Sonraki İçerikKing of Seas sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here