Paylaş

WhatsApp grup mesajlarını sessize alma. Whatsapp grup bildirimlerini sessize alamıyorum, kapatamıyorum diyenler için yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Whatsapp, twitteri, instagram ve facebook hesaplarında gelen sürekli bildirimler belli bir aşama sonrasında can sıkıcı bir hal almaktadır. Whatsapp hesaplarında ise normal gelen mesajların yanında gruptan gelen mesajlar daha çok gelmektedir. Hele de uygulama içerisinde bir çok grup var ise bu gruplardaki bildirimler asla bitmez. Gelen mesajlar belli aşama sonrasında sizin gruptan çıkmanıza sebep vermektedir. Oysaki gruptan çıkmanıza gerek kalmadan bildirimlerin önüne geçebilmeniz mümkündür. Uygulama içerisinde var olan grupların mesaj bildirimlerini sessize almanız halinde siz hesaba girmeden mesaj bildirimlerini sadece geldiğini görürsünüz. Bunun için size bildirim seslerinin gelmemesi için izlenecek çözüm yöntemlerini tek tek sunacağız. Gerçekleştirilen sunum sonrasında eminim sizde bundan sonra dahil olduğunuz gruptan çıkmayı istemeyeceksiniz. Eğer bu aşama da hazır olduğunuza inanıyorsanız işlemlerimize başlayabiliriz.

WhatsApp grup mesajlarını sessize alma

Whatsapp grup bildirimlerini sessize alma, whatsapp grup mesajlarını sessize alma, whatsapp grup bildirimleri gelmesin, whatsapp grup bildirimleri nasıl kapatılır?, whatsapp grubu sessize alma, whatsapp grub bildirimlerini kapatmayı nereden yapabiliriz? Hesabınızda dahil edildiğiniz gruplarda oluşan sohbetlere herkes bir yorum yapınca bildirimler de hiç susmamaktadır. Hele de bir konu tartışılıyorsa bu durum bir hayli can sıkan bir hal almaktadır. Biz de bunun önüne gruptan çıkarak geçmektense bildirimleri sessize alıp kafanızı rahat etmeniz için işlemleri kaleme aldık.

Whatsapp grup mesajlarını kapatma

Bir çok sosyal medya uygulamaların da belli noktalarda bildirimler gelmektedir. Mesajlaşma uygulaması olarak kullanım sağladığımız whatsapp hesaplarında ise daha çok mesaj bildirimi alıyoruz. Özellikle whatsapp’ta birden fazla gruba dahil edilebilme ihtimalimiz ise daha yüksektir.

Bildirimleri sessize alabilmeniz için ilk olarak Whatsapp uygulamasının içerisine giriş işlemi gerçekleştiriyoruz. Sohbetler alanına geldikten sonra burada var olan grubun üzerine gelerek sol tarafa çekmeniz halinde (…) bölüme tıklıyoruz. Android telefonlarda ise sohbetin içerisine girerek sağ üst alanda (…) bölümüne tıklayalım. Tüm bunlar tamam olduktan sonra karşımıza gelecek olan ekranda ”Sessiz” yazısı gelecektir. Buraya tıklamanız halinde işlemlerimiz tamamlanmış olacaktır.

WhatsApp grup mesajlarını sessize alma işlemleri adına izlemiş olduğumuz ayarlar sonrasında problemin giderilmesine yönelik adımlar tamamlanmıştır. Bu aşamada farklı bir soru ya da hata ile karşı karşıya kaldıysanız bunu bizlerle yorumda paylaşmanız halinde cevaplarını ileteceğiz.

WhatsApp grup mesajlarını sessize alma, grubu sessize alma, grup bildirimlerini kapatma, whatsapp grubu sessize alma, whatsapp grup mesajlarını kapatma, whatsapp grup bildirimlerini kapatma

WhatsApp grup mesajlarını sessize alma, grubu sessize alma, grup bildirimlerini kapatma, whatsapp grubu sessize alma, whatsapp grup mesajlarını kapatma, whatsapp grup bildirimlerini kapatma

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here