Paylaş

Whatsapp grup mesaj gönderemiyorum iletilmiyor. Whatsapp üzerinde dahil olduğunuz gruba yazdıklarınız gitmiyorsa sebebine birlikte bakarak sorunu gidereceğiz.

Whatsapp kendini sürekli yedeklemeye alan sohbet uygulamalarından birisidir. Kendisine rakip olan farklı uygulamalar çıkmış olsa da popülerliğinden bir şey kaybetmediğini söyleyebiliriz. Herkesin kabullenip kullanım sağladığı uygulama da gruplarda hızlıca açılmaktadır. Samimi olduğumuz ortak arkadaşlarımızla sohbetlerimizi ayrı ayrı yapmak yerine grup üzerinden sağlamaktayız. Son dönemlerde kişiler gruplarda yazdıkları yazılara kişilerin yanıt vermediğini dile getirmektedir. Yaşanan bu olay karşısında direk gruptaki bir kişiyi arama ya da mesaj yoluyla iletişime geçmişsinizdir. İletişim sonrasında sizin yazdıklarınızın gelmediğini grupta olan birinden öğrenmeniz halinde neden gitmediğini kontrol edebilirsiniz. İşte bu kontrollerinize bizimde katkımız olsun diye gereken incelemeleri detaylıca yapmış bulunuyoruz. İnternet bağlantısıyla alakalı sorunun olmadığını belirtmekte yarar var. Ama eğer sizin yazdığınız esnada internet kesintiye uğradıysa tekrar yazabilirsiniz. İnternet ile ilgili sorun olmadığını görmenizle birlikte ne ile alakalı sorunun olduğuna birlikte kontrol edeceğiz.

Whatsapp grup mesaj gönderemiyorum iletilmiyor

Whatsapp grupta mesajların görünmüyor, whatsapp gruba mesajlarım gitmiyor, whatsapp gruba mesaj gönderemiyorum, whatsapp grupta mesajlarım kimseye iletilmiyor, whatsapp gruba yazdıklarım neden gitmiyor. Yönünde araştırma içerisine girebilirsiniz. Girdiğiniz bu araştırmalar doğrultusunda sorunun altında yatan etkeni sizler için araştırmış bulunuyoruz.

Whatsapp grup mesajlarım gitmiyor

Bilindiği üzere uygulamaya yukarıda da belirttiğimiz üzere güncelleme gelebilmektedir. Ya da uygulamayı bazı sebeplerden dolayı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayabiliyoruz. Bunların dışında yapılan yedekleme ise otomatik olarak gelebilmektedir.

Whatsapp grup mesaj gönderemiyorum iletilmiyor, whatsapp grupta yazdıklarım gitmiyor, whatsapp gruba mesajlarım iletilmiyor, whatsapp grupta mesajlarım görünmüyor, whatsapp grup mesajlarım gönderilmiyor, whatsapp grup mesaj sorunu
  • Bu ve benzeri tarz durumlarda normal arkadaşlarınıza mesaj iletiliyorken gruptaki arkadaşlarınıza gitmiyorsa gruptan ayrılmanız gerekiyor.
  • Gruptan çıkmak için grup bölümüne gelerek (…) noktalı bölmeye tıklayıp gruptan ayrılıp tekrar gruba dahil edilmeniz gerekmektedir.
  • Grupta yönetici sizseniz eğer bunu grupta olan bir arkadaşınıza belirterek ayrılmayı sağlayabilirsiniz.
  • Sizin yerinize gelecek yönetici ise yine sizden sonra eklemiş olduğunuz kişi olacaktır.

Whatsapp grup mesaj gönderemiyorum iletilmiyor diyenlere özel hazırlamaya aldığımız yazımızdaki adımları tek tek işleme koyarsanız sorununuzun giderileceğini bilmenizi isteriz. Bu anlattıklarımız dışında sorun devam ederse bu internet bağlantınızla alakalıdır. Bağlantıları gözden geçirmeniz gereklidir.

TAVSİYE YAZI: Whatsapp geçici olarak yasaklandınız hatası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here