WhatsApp grup konuşmasını silemiyorum. Mesaj var olarak gözüküyor ancak silinmiyor ise bu durumun çözümü için yaptığımız araştırmaları aşağıda sizler için hazırladık.

Whatsapp uygulaması içerisinde bir çok kişiyle bir çok muhabbet gerçekleştiriyoruz. Özellikle de grup sohbetlerinde herkes herkesin arkasından dedikodu tarzında konuşma sağlamaktadır. Yapılan sohbeti ise bir başkasının görmemesi için ise bazı kullanıcılar silinmesini istemektedir. Sohbetin sizin telefondan temizleme işlemlerini sağlamanız mümkündür. Ancak sizin yazdığınız bir yazının silinmesi için grupta kimsenin görmemesi adına yazılan yazının üzerine gelip herkesten sil demeniz yeterlidir. Tarafımıza gelen bilgilendirmeleri kontrol ettiğimiz de ise bazı kullanıcılar grup sohbetinin nereden temizleneceğine dair bilgiye sahip olmadıkları gözlemlenmiştir. Biz de sizlerin tarafımıza ilettiği bu durumla alakalı olarak tüm incelemelerimizi sağladık. Whatsapp grup konuşmasını nereden temizleneceğini ve nasıl silineceğine ilişkin adımları birlikte sağlayacağız. Beraber yapılan işlemler sonrasında sorunumuz ortadan kalkmış olacaktır.

WhatsApp grup konuşmasını silemiyorum

Whatsapp grup konuşması silinmiyor, whatsapp grup sohbetini temizlemek istiyorum, konuşmayı silme, konuşma nasıl silinir?, whatsapp grupta yapılan konuşmayı temizlemek istiyorum, whatsapp grup sohbetinin silinmesi için ne yapmalıyım?, whatsapp grup sohbeti silinmiyor. Mesajlaşma uygulaması olarak telefonların olmazsa olmazları arasında yer almakta olan whatsapp uygulamasında grupların hayli fazlalaştığı gözükmektedir. Haliyle grup ile ilgili bilgi almak isteyen kitle için ise bir çok yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Bu yazımızda konu olan whatsapp konuşmayı silemiyorum ile ilgili detay bilgilendirmeleri aşağıda yer almaktadır.

Whatsapp mesaj var gözüküyor silinmiyor

Whatsapp hesabı içerisinde yapılan konuşmalara özel bilgilendirmeleri alında silmeyi gerçekleştirebiliyoruz. Ancak grup mesajlarında sohbeti temizlemek istediğiniz de bu işlemin nereden yapıdığı ise merak konusudur.

Whatsapp hesabında grup mesajlarını silmek için android işletim sistemli telefonlarda sohbetin içerisine girerek sol üst tarafta yer alan (…) noktalı bölümden bu işlemi sağlayabilirsiniz. Onun haricinde iphone telefon kullanıcıları için ise ”sohbetler” alanına geliyoruz. Burada grubu bularak sola doğru çekiyoruz. (…) noktalı bölüme tıklandıktan sonra karşımıza gelecek olan ekran da ”Sohbeti temizle” demeniz yeterli olacaktır.

Sağlanan işlem ayarları sonrasında WhatsApp grup konuşmasını silemiyorum diyen kullanıcılar artık konuşmalarını silebilir. Eğer mesaj var gözüküyor ancak silinmiyor ise bu durumda grup alanında değil başka bir alanda bu mesajı bulabilmeniz mümkündür.

WhatsApp grup konuşmasını silemiyorum, grup konuşması silinmiyor, mesaj var gözüküyor silinmiyor, whatsapp grup sohbeti silme, whatsapp grup sohbeti temizleme, sohbet temizlenmiyorWhatsApp grup konuşmasını silemiyorum, grup konuşması silinmiyor, mesaj var gözüküyor silinmiyor, whatsapp grup sohbeti silme, whatsapp grup sohbeti temizleme, sohbet temizlenmiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz