Paylaş

Whatsapp grup kişi sayısı nedir kaçtır. Whatsapp uygulaması içerisinde açılan gruplara kişi ekleme sayısındaki limitin bilgilendirmesini sizlere aktaracağız.

Whatsapp artık tüm kesim tarafından benimsenmiş bir sohbet uygulamasıdır. İş yerlerinde çalışan kişiler birbirleriyle iletişimi whatsapp üzerinde açmış oldukları gruplardan sağlamaktadır. Genel olarak whatsapp artık iletişim kaynağı olarak tercih edilen ve en çok yüklenen uygulamalardan birisidir. Örneğin ilk telefon alındığında Play store ya da Apple store alanından whatsapp uygulaması indirilmektedir. Bazen de özel günlerde gruplar oluşturularak o günün saat ve tarih dilimi arkadaşlarla paylaşılmaktadır. Gruplara kişi dahilinde bir limit bulunmaktadır. Limit üzerinde gönderimleriniz de whatsapp tarafından kısıtlama getirilmektedir. Whatsapp hesaplarında grup açıldıktan sonra kişi ekleme sayısı ise 256 olarak karşınıza belirecektir. Yani açmış olduğunuz grupta whatsapp uygulamasının belirlediği sınırlama 256 kişidir. Bunun üzerinde kişi eklemeniz de hata almanızın temel nedeni de bunun alakalıdır.

Whatsapp grup kişi sayısı nedir kaçtır

Whatsapp gruba kişi ekleme kaç kişi oluyor, whatsapp grubuma kaç kişi ekleyebilirim, whatsapp gruba kişi ekleme limiti nedir, whatsapp uygulamasında açtığım gruba kişi eklemenin limitinin olup olmadığını öğrenmek istiyorum. İşiniz gereği çalışma arkadaşlarınızla ya da ticaret yapıyorsanız elinizde bulunan numaralara grup üzerinden ürünün tanıtımı için bilgi paylaşmak istediğinizde olması gereken limiti yukarıda belirtmiş bulunuyoruz.

Whatsapp grup kişi ekleme sayısı

Whatsapp hesabında gruba kişi ekleme limitine ulaşım sağlandığında bu durumda gruptan katılımcı çıkartıp yerine yeni katılımcı ekleyebilirsiniz. Yani grubunuzda yazılanlara çok katılmayan kişileri çıkarttıktan sonra yeni kişilerin eklenmesini tavsiye ediyoruz.

Whatsapp grup kişi sayısı nedir kaçtır, whatsapp gruba kaç kişi alınır, whatsapp grup kişi limit sayısı, whatsapp gruba kaç kişi eklenir, whatsapp grup kişi sayısı, whatsapp grubuna kişi limiti nedir

Sohbetler alanına gruba basılı tuttuktan sonra ‘’Menü>Grup bilgisi’’ karşınıza gelecektir. Katılımcı ekle diyerek rehberinizden yeni bir katılımcıyı gruba dahil edebilirsiniz. Yine aynı alan üzerinden çıkartma istediğiniz kişinin üzerine gelip katılımcıyı çıkart demeniz yeterlidir.

TAVSİYE YAZI: Whatsapp silinen mesajlar yedek alınıyor mu

Whatsapp hesabınızda gruba eklenecek kişi sayısını ve gruba dahil edip çıkarma işlemlerinden bahsetmiş bulunuyoruz. Gruba kişi ekleme işlemleri sırasında hata alındığında limite ulaşılmasından kaynaklandığını kontrol edip o şekilde ayarı sağlayabilirsiniz. Merak ettiklerinizi ya da sorunuz varsa bunu bize yorumdan iletmeniz halinde ilgili konu içinde ayrıca size yorum alanından yanıtını ileteceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here