WhatsApp grup bildirimlerini kapatamıyorum ya da gruba dahil bildirimlerin ekranda gözükmesin istiyorsanız doğru yerdesiniz. Whatsapp uygulamasında dahil edildiğiniz bir grubun gelen bildirimlerinden kurtulmak istiyorsanız o durumda yazımızı incelemeniz sizin için yeterli olacaktır.

Çevreniz tarafından sevilen bir kişiliğe sahipseniz bu sizin önünüze her zaman çıkacaktır. Whatsapp uygulamasında eski sınıf arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ya da samimi arkadaşlarınızın açmış oldukları gruba her an dahil edilme durumu ile karşı karşıya kalırsınız. Şimdi mevzu gruba dahil olmak değil tabi ki de. Gruba dahil edildikten sonra o alandan çıkmak mesele. Çünkü siz gruptan çıktıktan sonra herkes tarafından o grubun içerisinden çıktığınız gözükecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmakta istemediğiniz de zamanla çıldırma noktasına geliyorsunuz. Çünkü sürekli gelen bildirimler oldukça canınızı sıkabiliyor. İşte biz de bu durumun önüne geçilebilmesi ve sizlerin herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmamanız için gruptan gelen bildirimleri nasıl kapatacağınızı araştırdık. Şöyle ki bundan sonraki süreç içerisinde hem bildirimler ekranda gözükmeyecek hemde bildirim gelmiş mi gelmemiş siz girmediğiniz sürece haberiniz olmayacaktır. Hadi gelin şimdi bu anlattığımız işlemin nasıl ele alınacağını konu alalım.

WhatsApp grup bildirimlerini kapatamıyorum

WhatsApp grup bildirimlerini kapatamıyorum, whatsapp grup sohbeti kapatamıyorum, whatsapp grup bildirimlerini kapatma, whatsapp grup bildirimleri gelmesin, whatsapp grup bildirimi ekran gözükmesin, whatsapp grup bildirimleri ile ilgili tüm ayarların nereden ve nasıl sağlanacağını konu alacağız. Ele almış olduğumuz işlem ayarları sonrasında artık kafanız rahat bir şekilde cep telefonunuzda gezinti yapabileceksiniz. Ve sürekli gelen bildirimlerden kurtulmuş olacaksınız.

Whatsapp grup sohbeti kapatamıyorum

Grupların oluşturulmasından sonra size sorulmadan aniden bir gruba üye olduğunuzu görebilirsiniz. Uygulama böyle ilerlemektedir. Buna nazaran sizlerin grup sohbetini bir şekilde nasıl kapatacağınızı merak ettiğinizi biliyoruz. Zaten makalemizi hazırlamamızda ki sebepte buradan kaynaklanmaktadır. Böylelikle sorun kalmadan işlem sağlayabilirsiniz. Hadi başlayalım.

WhatsApp grup bildirimlerini kapatamıyorum, whatsapp grup sohbeti kapatamıyorum, whatsapp grup bildirimlerini kapatma, whatsapp grup bildirimleri gelmesin, whatsapp grup bildirimi ekran gözükmesin, whatsapp grup bildirimleri

  • Katılım sağlamış olduğunuz bir gruptan daha sonrasında nasıl çıkış yapmadan gelen bildirimlerin önüne geçeceğinizi konu alacağız.
  • İlk olarak whatsapp grubunuz açık iken sağ üst alanda bulunan (…) üç noktalı kısma tıklıyoruz.
  • Gelen seçenekler ”Sessiz” seçeneğini göreceksiniz. Peşine ”Grubu sessize al” seçeneğine tıklıyoruz. Yapılan işlem ayarları sonrasında burada karşınıza yine seçenekler sunacaktır.
  • 8 Saat – 1 hafta – 1 yıl olacak şekilde seçeneği siz sunacaktır. Siz eğer o grubun bildirimlerini 1 yıl boyunca ya da bundan daha az süreli almak istemiyorsanız bu alanda yer alan işlemleri kendinize uygun seçip devam edebilirsiniz.
  • Yapmış olduğunuz işlem ayarları sonrasında grup bildirimleri kapatılmış olacaktır.
  • Bunun yanına ek olarak eğer bildirimlerin ekrana gelmesini istemiyorsanız. Bu durumda da ”Bildirimleri göster” adı altında seçeneği de işaretlemesini sağlamayın yeterli olacaktır.

WhatsApp grup bildirimlerini kapatamıyorum, whatsapp grup sohbeti kapatamıyorum, whatsapp grup bildirimlerini kapatma, whatsapp grup bildirimleri gelmesin, whatsapp grup bildirimi ekran gözükmesin, whatsapp grup bildirimleri

WhatsApp grup bildirimlerini kapatamıyorum diye yaşamış olduğunuz mağduriyetinizi anlattığımız yazımızda ele aldık. Dilerim faydalı olmuştur. İyi gezintiler dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz