Paylaş

Whatsapp grup ayarları bende yok. Whatsapp’ta gruplara dahil ettiğiniz kişilerin kontrollerini elinizde tutmak istediğinizde ayarlar kısmı sizde görünmüyorsa nedenini inceleyeceğiz.

Rehberde olan arkadaşlarımızla muhabbet etmek istediğimizde ilk girdiğimiz yer whatsapp uygulamasıdır. Diğer alanlarda sohbetimizi zaten uygulamaların kendi içerisinde sağlıyoruz. Facebook, instagram, twitter ya da farklı uygulamalardan çok yakın olduğumuz kişilere numaramızı vererek yine görüşmelerimizi whatsapp üzerinden devam ettirmekteyiz. Whatsapp sosyal medya uygulamalarına nazaran kişilerde daha güven sağlayan bir platform haline gelmiştir. Üçüncü kişilerin bilgilere erişimini en aza indiren bir uygulamadır. Genel itibariyle zaten çoğu kullanıcı whatsapp üzerinden görüşmelerini sağlamaktadır. Hem sadece sohbet amaçlı değil, durum paylaşımlarını, veri gönderimlerini, konum bilgilerinde de ilk tercih ettiğimiz uygulamalar arasındadır. Whatsapp’ta son dönemlerde grupların da sayıları artmıştır. Her isteyen kendi hesabında grubu anında oluşturabilir ve gruba kişilerin eklenmesini yapabilir. Eklediğiniz kişiler grupta kalmak istemedikleri taktirde hesapta çıkış işlemlerini sağlayabiliyorlar. Gruptaki ayarları düzene koyabilmek için ise aynı zamanda grup ayarları kısmı bulunmaktadır. Olmayan kullanıcılar için izlenecek yolları kontrol edeceğiz.

Whatsapp grup ayarları bende yok

Whatsapp grup ayarlarını bulamıyorum, whatsapp grup ayarları gözükmüyor, whatsapp grup ayarları çıkmıyor, whatsapp grup ayarları neden yok, whatsapp benim hesabımda grup ayarları çıkmıyor, whatsapp grup ayarlarını nasıl bulabilirim. Gruptaki bilgilerin değişimi, mesaj gönderimini ve buna bağlı olacak tüm işlemlerinizi kontrol altında tutmak istiyorsanız eğer nelerin gerekli olduğuna bakacağız.

Whatsapp grup ayarlarını bulamıyorum

Whatsapp grup ayarlarını görebilmek için ya grubun sahibi siz olmalısınız ya da grupta yönetici olmanız gerekiyor. Eğer bunlar yok sadece gruba dahil edilen bir katılımcıysanız grup ayarlarını göremezsiniz. Ama grup yetkilisi gruptaki isim bilgilerini değiştirmeyi bütün katılımcılara vermişse o zaman sizde değişikliği sağlayabilirsiniz.

Whatsapp grup ayarları bende yok, whatsapp grup ayarları nerede, whatsapp grup ayarları yok, whatsapp grup ayarlarını bulma, whatsapp grup ayarları gözükmüyor, whatsapp grup ayarları çıkmıyor
  • Whatsapp grup alanına sadece katılımcı olarak eklendiyse grup ayarlarının olmamasının nedenlerinden birisidir.
  • Diğer bir neden ise whatsapp güncel olmamasından dolayı sorun yaşıyorsunuzdur.
  •  Play store veya Apple store alanına girerek uygulamayı güncelleme yapabilirsiniz.
  • Güncellemelerle birlikte hala daha sorun devam ediyorsa eğer uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz halinde grubu kuran kişide sizseniz eğer grup ayarları ekrana gelecektir.

Whatsapp grup ayarlarının olmama nedenlerine bakarak neden dolayı olmadığını ve nasıl getirileceğine ilişkin bilgilendirmeleri sizlerle paylaşmış bulunuyoruz.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here