Whatsapp görüntülü konuşmayı sessize alma. Whatsapp üzerinde arkadaşınızla yaptığınız konuşmayı sessize nasıl alacağınıza dair bilgilerin tamamını yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Görüntülü konuşmalar artık tüm sosyal medya uygulamalarında yer almaktadır. Ama en çok görüşme sağlanan yer ise whatsapp uygulamasıdır. Birisiyle görüntülü arama sağlayacağımız zaman genel olarak whatsapp’a davet ederek oradan görüntülü aramayı sağlamaktayız. Sevdiğimizle, askerde olan arkadaşımızla ya da gurbette olan akrabamızı özlediğimizden dolayı görüntülü arama özlemimizi bir nebze olsun azaltmaktadır. Görüntülü arama esnasında müsait değilsek eğer yani çevremizde istenmeyen sesler varsa görüşmeyi sessize alarak sadece görüntü üzerinden konuşmaya devam edebilirsiniz. Fakat çoğu kişiler görüntülü aramanın nereden sessize alındığına ilişkin bilgilerin bilinmemesi sizleri araştırma yapmaya itmektedir. Araştırmalarınıza katkıda bulunmak ve sizlerin whatsapp üzerinde yapılan görüşmeleri nasıl sessize alacağınızı detaylandıracağız.

Whatsapp görüntülü konuşmayı sessize alma

Whatsapp görüşmeyi sessize alma, whatsapp görüntülü sohbeti sessize alma, whatsapp görüntülü aramayı sessize alma, whatsapp görüşme nasıl sessize alınır, whatsapp görüntülü arama sessize almak için hangi yolların takip edilmesi gerekiyor. Şeklinde girdiğiniz aramaların tamamına yönelik işlem aşamalarını sağlayacağız. İşlemlerle birlikte karşı tarafta görüşmesini sessize almak istiyorsa onunda yapacağı işlemleri kendisine belirtebilirsiniz.

Whatsapp görüntülü aramayı sessize çekme

Whatsapp görüntülü sohbetin sessize alınması adına ilk olarak uygulamaya girişimizi sağlayalım. Görüntülü arama sağlamak istediğiniz kişiyi buluyoruz. Onun üzerine tıkladıktan sonra sayfanın sağ üst alanında kamera seçeneğini göreceksiniz.

Whatsapp görüntülü konuşmayı sessize alma, whatsapp görüntülü konuşmayı sessize alma, whatsapp görüntülü aramayı sessize alma, whatsapp görüntülü arama ses çıkmasın, whatsapp görüntülü arama sessize nasıl alınır
  • Kamera bağlantısına tıklamanız halinde karşı taraf aramayı kabul etmesi halinde görüntülü aramanız başlar.
  • Başlayan görüntülü arama sonrasında sessi kapatmak istiyorsanız eğer sağ alt bölmede mikrofon işaretini göreceksiniz.
  • Mikrofona tıkladıktan sonra artık kendi sesinizde olmak üzere karşı tarafa hiçbir şekilde ses gitmeyeceğini bilmeniz de yarar bulunmaktadır.

Sizler sessize almanıza rağmen karşı taraf sesi duyabildiğini söylüyorsa bununla alakalı olarak işlem sırasında bağlantı gitmiş olabilir. Bağlantılara göz gezdirerek tekrar işlem sağlamanız da yarar bulunmaktadır. Son olarak uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemekle birlikte kesin bir çözüme kavuşmuş olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz