Paylaş

Whatsapp görüntülü konuşma kesiliyor kapanıyor. Whatsapp’ta yaptığınız görüntülü arama sürekli kesintiye uğruyorsanız çözüme dair işlemleri kaleme aldık.

Sohbet uygulaması olarak telefonlara yüklenilen whatsapp, kendini sürekli olarak geliştirmektedir. Teknolojinin gelişimine ayak uyduran uygulama da sesli arama, görüntülü arama, durum paylaşımı, dosya gönderimi ya da sesli mesaj gönderimi de gerçekleştirebiliyorsunuz. Gurbette olan akrabalarımız, arkadaşlarımızla genelde whatsapp üzerinden görüntülü şekilde görüşme sağlamaktayız. Haliyle de bu görüşmenin sorunsuz şekilde devam etmesi herkesin istediği bir temellidir. Kullanıcıların çoğu sorun yaşamadan görüşmelerini gerçekleştirebilirken, bazı kullanıcılar ise sürekli olarak aramanın gittiğini dile getirmektedir. Oluşan bu hata ister istemez moral bozmanıza neden olacaktır. Sürekli kesilen görüntülü arama da ne siz karşı tarafı anlayabilirsiniz ne de karşı taraf sizi. Görüntülü aramanın kesilmesinde ki nedene birlikte bakarak soruna dur diyebilmek adına yapılması gerekenleri de yazı içerisinde sunacağız.

Whatsapp görüntülü konuşma kesiliyor kapanıyor

Whatsapp görüntülü arama gitmesin, whatsapp görüntü arama kesilmesin, whatsapp görüntülü arama kapanmasın, whatsapp görüntülü arama neden kesiliyor, whatsapp görüntülü arama neden gidiyor, whatsapp görüntülü konuşma kapanmaması için ne yapmam gerekiyor. Uygulama içerisinde görüntülü aramanızın gitmemesini istiyorsanız internet bağlantınızın kontrol etmeniz lazım. İnternet bağlantısının kontrol edilmesi durumunda eminim bu sorun ortadan kalkacaktır.

Whatsapp görüntülü arama gitmesin

Görüntülü aramada sadece sizin internet bağlantınız değil, karşı tarafında internet bağlantısında sorun olmaması gerekiyor. Mobil veriden görüşme sağlıyorsanız her iki tarafta wi-fi üzerinden bağlantı kurmayı deneyebilir.

Whatsapp görüntülü konuşma kesiliyor kapanıyor, whatsapp görüntülü konuşma kesilmesin, whatsapp görüntülü konuşma gitmesin, whatsapp görüntülü konuşma kendiliğinden kapanıyor, whatsapp görüntülü konuşma kapanmasın

Denemeler sonuç vermez ise farklı bir ağdan bağlantı kurmayı deneyebilirsiniz. Tüm bu denemeler başarısız olursa eğer uygulamalarınızı güncelleyebilirsiniz. Karşılıklı olarak whatsapp uygulamalarınızı telefondan güncelleme yapabilirsiniz.

Güncellemeler bittikten sonra yeniden deneme sağlandığında sorunun gitmiş olması gerekiyor. Hala daha devam ederse bu durumda farklı bir arkadaşınızı görüntülü arayarak deneme gerçekleştirmeniz lazım.

Eğer onda öyle bir problem yaşanmıyorsa sorunun sizle alakalı değil, karşı tarafla alakalı olduğunu anlayabilirsiniz. Karşı tarafta böyle bir deneme içerisine girebilir. Yok eğer sorun sadece sizde meydana geliyorsa eğer bu durumda yedekleme alarak şarj oranı %80 in üzerindeyken telefonun sıfırlamasına gidebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Whatsapp kişilerim profil fotoğrafımı göremiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here