Paylaş

Whatsapp görüntülü konuşma kaydetme iphone. Whatsapp üzerinde yapılan görüntülü konuşmanın kayıt altına alınıp alınmama işlemleri hakkında bilgilendirme vereceğiz.

Whatsapp sohbet uygulamasının dışında aynı zamanda sesli arama ve buna bağlı olarak görüntülü aramada sağlanabiliyor. Bazı kişiler yeni tanıştıkları kişilerle görüntülü arama işlemine genel itibariyle girmemektedir. Kayıt altına alınma durumu ihtimalini göz önünde bulundurarak bu işlemi sağlamak istemiyorlar. Android telefonlarında görüntünün kayıt altına alınabilmesi için uygulama indirerek bu işlemler sağlanabilmektedir. İphone telefonlarında ise durum biraz daha kolaydır. Ekranı kaydetme özelliğiyle birlikte whatsappta yapılan görüntülü konuşmanın kayıt edilmesi mümkündür. Whatsapp getirmiş olduğu yeniliklerle birlikte kitleyi daha geniş alana yaymaktadır. Kitlenin her geçen gün itibariyle daha fazla alana yayılması görüntülü aramanın kısa süre de hesaba gelmesine neden olmuştur. Görüntülü aramanın iphone telefonlarda nasıl kayıt edileceğini yazımızda aktaracağız.

Whatsapp görüntülü konuşma kaydetme iphone

Whatsapp görüntülü aramayı kaydetme, whatsapp görüntülü arama nasıl kayıt edilir, whatsapp görüntülü görüşme nasıl kayıt edilir, whatsapp görüntülü konuşmayı kayıt altına alma, whatsapp görüntülü konuşmayı telefona kayıt etme iphone. İphone telefon kullanımı yapıyor ve whatsapp üzerinden yaptığınız görüşmeyi kayıt altına almak istiyorsanız eğer bu ayarların sağlanabilmesi için gerekli olan işlem detaylarından bahsedeceğiz.

Whatsapp görüntülü arama nasıl kayıt edilir

Whatsapp üzerinde yapılan tüm işlemler kendi içerisinde gizli tutulmaktadır. Ki zaten kullanıcıların çoğu bu yönde ilerleme sağlamaktadır. Lakin telefonlarınız da olan özellikler bu durumu değiştirebilmektedir.

İphone telefonlarında ekranı kaydetme özelliğinin kullanılmasıyla birlikte ekranda tüm bilgiler kayıt altına alınabilmektedir. Ekran kaydı özelliğini denetim masasına getirmekle beraber sayfayı yukarıya kaydırabilirsiniz. Ekran kaydı butonuna tıklamanızla beraber kayıt işlemleri başlamaktadır.

Whatsapp görüntülü konuşma kaydetme iphone, whatsapp görüntülü konuşmayı kayıt etme, whatsapp görüntülü aramayı kaydetme iphone, iphone whatsapp görüntülü aramayı kaydetme, whatsapp ekran kaydı iphone
  • Kaydın başlaması sonrasında gerekli olan ayarlar devreye girecektir.
  • Bu arada yapılan görüşmeyi kayıt altına alabilirsiniz.
  • Whatsapp uygulamasına giriş yaparak işlemleri başlatmanızla beraber sorun kalmadan görüşmeyi kayıt altına alabilirsiniz.
  • Görüşmenin kayıt altına alındığını karşı taraf bilemeyeceğinden ötürü ona bu bilgilendirmeyi vermeniz gerekiyor.
  • Verilmediği taktirde gizlilik haklarını ihlal edeceğinizden dolayı sıkıntı yaşanabilmektedir.
Whatsapp görüntülü konuşma kaydetme iphone, whatsapp görüntülü konuşmayı kayıt etme, whatsapp görüntülü aramayı kaydetme iphone, iphone whatsapp görüntülü aramayı kaydetme, whatsapp ekran kaydı iphone

Whatsapp iphone telefonlarında görüntülü konuşmayı nasıl kayıt edeceğinizi paylaşmış bulunuyoruz. Sormak istedikleriniz ya da aklınıza takılanları bizlere yorum kısmından iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here