WhatsApp görüntülü aramada görüntü gelmiyor ya da geç geliyor tarzındaki sorunlarınız için yapacağımız adımlar yeterli olacaktır. Whatsapp görüntü bozuk geliyorsa ya da gelmiyorsa bunun nedenini detaylıca konu edineceğiz. Hadi gelin birlikte bakalım.

Arkadaşlarımız, sevgiliniz ya da akrabalarımızla görüntülü olacak şekilde konuşma sağlamış olduğumuz whatsapp uygulaması olmazsa olmazlardandır. Yani uygulamayı şuan için kullanmayan bir kişi bulunmamaktadır. Hem android hem de iPhone telefonların vazgeçilmez uygulamalarından biri haline gelmiştir. Popüler mesajlaşma uygulamasında hikaye bölümünde oldukça dikkat çekmektedir. Durum böyle olunca da yapılan görüntü görüşmelerde görüntünün gelmemesi, geç gelmesi, bozuk gelmesi ile ilgili sorun yaşayan bir çok kullanıcı bu durumun bir an önce giderilmesini istemektedir. Biz de karşılaşmış olduğunuz bu sorunun neyle ilgili olduğunu, hangi işlemler sonrasında çözüme kavuşacağını detaylı olacak şekilde sizlerle paylaşacağız. Bu aşama içerisinde yapmanız gereken ise makalemizi kapsamlıca incelemek olacaktır. Hadi başlayalım.

WhatsApp görüntülü aramada görüntü gelmiyor

WhatsApp görüntülü aramada görüntü gelmiyor, whatsapp görüntü bozuk geliyor, whatsapp görüntü ne değil, whatsapp görüntü gelmiyor, whatsapp görüntü geç geliyor, whatsapp görüntü gözükmüyor gibi benzeri sorunların altında yatan nedenleri kapsamlıca size sunumunu gerçekleştirirken problem ise aynı zamanda çözüme kavuşmuş olacaktır.

Whatsapp görüntü gelmiyor

Belirttiğimiz üzere eşiniz, dostunuz ya da akrabamızla yapmaya çalıştığımız görüntülü görüşme içerisinde sorun yaşıyorsanız nedenini anlatacağız.

WhatsApp görüntülü aramada görüntü gelmiyor, whatsapp görüntü bozuk geliyor, whatsapp görüntü ne değil, whatsapp görüntü gelmiyor, whatsapp görüntü geç geliyor, whatsapp görüntü gözükmüyor

  • WhatsApp hesabı üzerinde yapacağınız görüntülü görüşme için öncelikle mobil veri üzerinden işlem sağlıyorsanız bu size sorun yaşatacaktır.
  • Yani görüntü gelmez ya da geç gelir. Görüntü geldikten sonra ise net olmamakla birlikte donmalar da yaşamanız kuvvet ve muhtemeldir.
  • Bir çok kullanıcı bunu uygulama ile alakalı olduğunu düşünmüş olsa da aslında durum hiçte öyle değildir.
  • Neden diye soracak olursanız da bunun için yapmanız gereken işlemlerden birincisi siz mobil veriyi kapatarak wi-fi bağlantısından giriş yapmayı deneyelim.
  • Emin olun ki yaşanan bu sıkıntı giderilecektir. Fakat bu işlemi sadece siz değil karşı tarafında aynı şekilde yapması gereklidir.
  • Karşılıklı bu işlemleri yapıldıktan sonra hala daha görüntüde aksaklık var ise bu durumda yapılacak işlemleri de belirteceğiz.
  • Öncelikle whatsapp uygulamasını kaldırıp son sürümünü yükleyelim.
  • Beraberinde Ayarlar>Uygulamalar>Tümü diyerek verileri temizle dedikten sonra sorununuz ortadan kalkmış olacaktır.

WhatsApp görüntülü aramada görüntü gelmiyor diye üzülmenize artık gerek bulunmamaktadır. Belirtilen işlemler sonrasında çözüm gelmiş olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz