Merhaba arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Whatsapp gönderilen mesajı düzeltme aşamalarını nasıl yapacağınızı ele aldık.

Yanlışlıkla gönderilen  bir mesajın devamında nasıl düzenleneceğine dair bilgileri ele aldığımız yazımızda işlem aşamaları hakkında bilgilendirme vereceğiz. Yalnız mesajın düzeltilmesi için 15 dakikanızın olduğunu unutmayınız.

  • Aynı zamanda mesajın düzenlenmesini ön görülebilmesi için en son sürümün karşı tarafta kullanılması gerekmektedir.

Whatsapp gönderilen mesajı düzeltme

Whatsapp gönderilen mesaj

Mesajınızın düzeltilebilmesi için Whatsapp uygulamasına girip mesajı yanlış göndermiş olduğunuz kişinin sohbet alanını açınız.

İlgili mesajın üzerine uzunca süre basılı tutunuz. Ve devamında size seçenekler sunacaktır. Sunulan seçenekler içerisinde ‘’Düzenle’’ kısmını görecesiniz. Düzenle diyerek yanlış yazmış olduğunuz mesajın düzenlemesini sağlayıp karşı tarafa gönderim yapabilirsiniz.

Ancak yukarıda da belirttiğimiz üzere bu işlemler için 15 dakika sürenizin olduğunu unutmayınız. Düzenle seçeneği sizde gelmiyorsa muhtemelen daha öncesinde sizin Whatsapp güncel değildir. Güncellemek için Whatsapp uygulamasını güncelleyip tekrar deneme sağlarsanız sorununuzun giderildiğini siz de görmüş olacaksınız.

Bundan sonrasında ise artık mesajınızın düzenlemesini sağlayabileceksiniz.

Whatsapp mesajı düzenleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz