Paylaş

Whatsapp gif gözükmüyor bulamıyorum. Whatsapp uygulamasında gif yazısını göremiyor ya da bunun nerede olduğunu bilmiyorsanız işlemlerimize birlikte bakacağız.

Hareketli resim özelliği ile birlikte whatsapp hesabında sohbet alanı daha neşeli hale gelmiş durumdadır. Ama bazı whatsapp kullanıcıları gif özelliğinin kendi hesaplarında olmadığını dile getirmektedir. Sohbet ettiğimiz arkadaşımızın, sevdiğimizin bize gönderdiği giflere gif ile karşılık verememek eminim fazlasıyla canınızı sıkmaktadır. Ama hazırlanan yazımızla birlikte artık sizlerin de hesabına gif özelliği gelecektir. Bu sayede sizler de gif kullanımlarını konuştuğunuz kişiye gönderebilirsiniz. Şayet yaşamış olduğunuz sıkıntı giderildikten sonra sohbet ettiğiniz kişi de aynı sıkıntıyı yaşıyorsa ona da yapacağı ayarlardan bahsederek gif kullanmasını sağlayabilirsiniz. Hareketli resmin whatsapp’ta çıkmamasına ilişkin aşamaların tamamı yazı içerisinde bulunmaktadır.

Whatsapp gif gözükmüyor bulamıyorum

Whatsapp gif özelliği benim telefonumda yok, whatsapp gif nerede, whatsapp gif bulamıyorum, whatsapp gif görünmüyor, whatsapp hesabında gif alanını göremiyorum, whatsapp gif özelliği bende neden yok, whatsapp hareketli resim nasıl yollanır, whatsapp hareketli resim nerede. Resmin hareket biçimiyle renklendirilmiş gif özelliği eminim sizlerinde hoşuna fazlasıyla gidecektir.

Whatsapp gif nerede

Whatsapp hesabına giriş işlemlerini sağladıktan sonra sohbet alanına erişim gerçekleştiriyoruz. Sohbete girdikten sonra ise sayfanın aşağısında bulunan kamera ikonunun hemen solunda bir dosya klasörü belirecektir. Dosyaya tıkladığınız da ise onun bir solunda gif yazısı belirecektir. Oraya tıklayıp gif özelliğinden yararlanabilmeniz mümkündür.

Whatsapp gif gözükmüyor bulamıyorum, wp gif görünmüyor, whatsapp gif nerede, whatsapp gif bulamıyorum, whatsapp gif özelliği yok, whatsapp gif bende yok

  • Ama diyelim ki sizde böyle bir alan gelmiyor bu durumda uygulama güncel değildir. Güncelleme gelip gelmediğini play store ya da apple store alanına girerek whatsapp yazıp bakabilirsiniz.
  • Güncelleme varsa güncelle demeniz yeterliliğini koruyacaktır.
  • Diyelim ki güncelleme sonrasında da sorun devam etmekte uygulamayı kaldırıp yeniden yükleme gerçekleştirebilirsiniz.
  • Telefonu bir kere kapatıp açtıktan sonra tekrar aynı alana girmeniz halinde gif yazısı karşınıza çıkması gerekiyor.

Anlattığımız ayarlar neticesinde sorununuz devam ederse whatsapp gif gözükmüyor bulamıyorum diyenler için bahsedilen ayarlar neticesinde sorun giderilecektir. Ama diyelim ki bu ayarlar da işinizi görmezse bunun için yapmanız gereken işlem telefonu sıfırlamaktır. Yedekleri alarak sıfırlamayı telefon şarjı %70 olduğunda yapabilirsiniz.

 

Whatsapp gif gözükmüyor bulamıyorum, wp gif görünmüyor, whatsapp gif nerede, whatsapp gif bulamıyorum, whatsapp gif özelliği yok, whatsapp gif bende yokWhatsapp gif gözükmüyor bulamıyorum, wp gif görünmüyor, whatsapp gif nerede, whatsapp gif bulamıyorum, whatsapp gif özelliği yok, whatsapp gif bende yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here