Paylaş

Whatsapp gif gönderemiyorum gitmiyor. Whatsapp’a beklenen özellik gelmiş durumdadır. Gif özelliğini artık whatsapp hesaplarında da kullanabilirsiniz. Detaylar haberimizde.

Yeni aldığımız bir telefona ilk yüklenen uygulamanın adıdır whatsapp. Rehber de bulunan kişilerle whatsapp alanında mesajlaşma ya da arama sağlayabiliyoruz. Dakikanın bittiği nokta da whatsapp devreye girmektedir. Tabi internetinizin de olması gerekiyor. Whatsapp uygulamasında kendi içerisinde yeniliğe açık olan uygulamalardan birisidir. Gif özelliği ise twitter alanında yaygın hale gelen bir özelliktir. Facebook sonrasında whatsapp’a da gelmesi beklenen gif özelliği artık tüm kullanıcılara sunumu gerçekleştirilmiştir. Whatsapp uygulamasında gif özelliğinin nasıl gönderileceğini ve gönderim sonrasında gitmeme sorununa birlikte bakıp problemleri gidereceğiz. Gif hareketli resim olduğu için artık whatsapp sohbet alanı daha eğlenceli hale gelecektir. Şimdi ayarlarımızın nereden yapılacağını kontrol edelim.

Whatsapp gif gönderemiyorum gitmiyor

Whatsapp gif nasıl gönderilir, whatsapp gif neden gitmiyor, whatsapp gif yollama, whatsapp gif nasıl yollayabilirim, whatsapp gif göndermek istiyorum ama gitmiyor, whatsapp gif gitmesi için ne yapmam gerekiyor. Whatsapp hesabında gif bağlantısının gitmeme nedeni ve buna bağlı gönderim şekillerinin ayrıntılı bir şekilde kaleme aldık. Sohbetinizin daha neşeli hale dönüşeceğinden eminim. Bundan mahrum kalmamanız içinde yapılacak ayarları kapsamlıca anlattık.

Whatsapp gif yollanmıyor

Twitter kullanıcıları bilir hareketli resimlerin en yaygın olduğu platformlardan birisidir. Bir çok kişi hareketli resmi twitter sayesinde öğrendi de diyebiliriz. Bunun adı ise GIF olarak geçmektedir. Özellik whatsapp uygulamasında da kullanıma sunuldu. Gönderim şekilleri için ilk olarak whatsapp hesabında sohbet kısmına erişim gerçekleştiriyoruz.

Whatsapp gif gönderemiyorum gitmiyor. whatsapp gif gönderme, whatsapp gif yollama, whatsapp gif gitmiyor, whatsapp gif yollanmıyor, whatsapp gif nasıl gönderilir

  • Sohbet alanına giriş yaptıktan sonra sağ alt kısımda kamera ikonunun yanında dikdörtgen şekilde bir dosya kutusu olacaktır.
  • Oraya tıkladığımız da ise ilk çıkartma alanına yönlendireceksiniz. Ama hemen solunda ”GİF” yazısı görüntülenecektir.
  • Gif yazısına tıklamanız halinde ise tüm hareketli resimler gelecektir. Hangisini göndermek istiyorsanız üzerine gelip tıklamanız yeterlidir.
  • Gönderim işlemleri sonrasında gitmez ise internet bağlantınızı kontrol etmenizi tavsiye ediyorum.
  • İnternet yavaş olursa bunla ilgili de sorun yaşanmış olabilir.
  • Onun dışında uygulamayı kaldırarak yeniden yüklemesini gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Yapılan ayarlar neticesinde sizler de artık hesabınızdan whatsapp gif gönderemiyorum gitmiyor işlemlerini sağlayabilirsiniz.

Whatsapp gif gönderemiyorum gitmiyor. whatsapp gif gönderme, whatsapp gif yollama, whatsapp gif gitmiyor, whatsapp gif yollanmıyor, whatsapp gif nasıl gönderilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here