Paylaş

Whatsapp gelen mesajı başkasına gönderme. Bize gönderilen bir metnin başka birine ilet yöntemiyle nasıl yollayacağınızı kaleme almış bulunuyoruz.

Hayatımızı kolay hale getiren teknoloji gün geçtikçe ilerleme sağlamaktadır. Özellikle bu alanda whatsapp bize oldukça yol göstermektedir. Durumların paylaşılması, birbirimize sesli mesaj, resim ve video gönderimlerimizin artmasına öncülük etmektedir. Yine aynı şekilde bir sosyal ağdan paylaşılan görsellerin kendi aramızda gönderilmesiyle beraber bu alanlarda da kullanıcı kitlelerinin artış gösterdiğini dile getirebiliriz. Whatsapp’ta bize gönderilen bir metnin ya da dosyanın başka birine gönderilmesi oldukça zaman alan bir durum haline gelmektedir. Yani o mesajı başkasına yollamak için ekran görüntüsü alma ya da aynı yazıyı yazma zamanımızı çalacağından ötürü genelde bu işlemi sağlamayız. Whatsapp sohbet alanında en çok tercih edilen platformlardan birisi olduğu içinde birinden gelen mesajı birine gönderebilmek için ilet demeniz yeterli olacaktır. Nasıl olduğuna birlikte bakarak sorunumuzun giderilmesini sağlayacağız.

Whatsapp gelen mesajı başkasına gönderme

Whatsapp konuşmayı başkasına yollama, whatsapp gelen mesajı başkasına yollama, whatsapp konuşmayı başkasına iletme, whatsapp konuşma nasıl iletilir, whatsapp mesajı konuşma nasıl yollayabilirim, Whatsapp hesabımda bize gelen mesajın başkasına iletilebilmesi için yapılması gerekenleri tek tek kaleme alacağız. Eski kullanıcılar zaten bu ayarın nasıl yapıldığını bildiği için herhangi bir sorun olmamaktadır. Ama yeni whatsapp kullanan kişilerin belirtilen işlemi nasıl sağlayacağının detayları aşağıdaki şekildedir.

Whatsapp mesajı başkasına iletme

Whatsapp’ta biri size gönderilen mesajı başkasına gönderebilmek için sohbet alanına geliyoruz. Yapılan konuşmanın hemen sağ tarafında kenara doğru ok işareti bulunmaktadır. O alana tıkladığınızda karşınıza mesajı ileteceğiniz kişilerin olduğu ekran gelecektir. Kime bu mesajın iletilmesini istiyorsanız onu seçerek ‘’İlet’’ demeniz yeterlidir.

Whatsapp gelen mesajı başkasına gönderme, whatsapp konuşmayı başkasına yollama, whatsapp konuşmayı başkasına iletme, whatsapp yazışması başkasına gönderme, whatsapp yazıyı başkasına iletme, whatsapp mesajı iletme

Tüm uygulamalar kendi içerisinde güncellemeye giderek bu yenilikleri hesaplara dahil etmektedir. Nitekim whatsapp uygulamasında getirdiği güncellemelerle beraber yenilikleri hesaplara dahil etmektedir. Grupların oluştuğu uygulamada her geçen gün kişi sayısı da artmaktadır. Telefon alındığında ilk indirilen uygulamaların başında gelmektedir. İphone telefonlarında ise mesajın başka birine iletilebilmesi için üzerine basılı tutup gelen seçeneklerden ilet demeniz halinde işlemleri sağlayabilirsiniz.

TAVSİYE KONU: Whatsapp mesaj başkasına gönderildi mi

Whatsapp’ı diğer uygulamalardan ayıran en önemli özelliklerinden birisi de yıllardır ücretsiz bir şekilde kullanıcılara hizmet vermesidir. Size gönderilen mesajı başka birine ilettiğinizde mesaj iletilmediyse ya bağlantı sorunu vardır ya da arka planda çalışan uygulamalardan kaynaklanan bir hatadan ötürü iletilmiyordur. Bunun kontrollerini yaparak tekrar deneme sağlamanızda fayda bulunmaktadır.

Whatsapp gelen mesajı başkasına gönderme, whatsapp konuşmayı başkasına yollama, whatsapp konuşmayı başkasına iletme, whatsapp yazışması başkasına gönderme, whatsapp yazıyı başkasına iletme, whatsapp mesajı iletme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here