Paylaş

Whatsapp from facebook görünmesin çıkmasın istiyorsanız hangi yolları takip etmeniz gerektiğini yazımız içerisinde ayrıntılı şekilde anlatacağız.

Whatsapp uygulamanızda her uygulama gibi kendi içerisinde güncelleme almaktadır. Güncellemeler ile birlikte uygulamaya farklı yeniliklerde dahil edilmektedir. Uygulamanızı açtığınız sırada From Facebook yazısını görmek istemiyorsanız bunu kaldırmanın bir yolu var mı birlikte bakacağız.

İlk önce From Facebook ne demek bunu kısaca sizinle paylaşalım. From Facebook kısaca ‘’Facebook’tan’’ anlamına gelmektedir. Peki Facebook’tan ne demek diye geniş bir açıklama isterseniz de bu da Facebook çatısı altında olduğunu gösteren bir ibaredir. Şimdi asıl konumuza gelecek olursak eğer uygulamayı her açtığınızda karşınıza gelen From Facebook yazısını görmek istemiyorsanız bunun için yapacağınız bir işlem var mı kontrol edeceğiz. Bildiğiniz üzere Whatsapp ve Instagram uygulamaları Facebook tarafından satın alınmıştır. Bu uygulamalarda From Facebook yazısının görülme nedeni de o çatı altında birleştirilmesi ile alakalıdır. Kaldırma gibi bir durum söz konusu mu bunu inceleyeceğiz.

Whatsapp from facebook görünmesin

whatsapp from facebook görünmesin

Whatsapp from facebook görünmesin isteyenlerden biri iseniz böyle bir durumun olmadığını bilmenizi isteriz. Çünkü Facebook’un almış olduğu bir karar doğrultusunda bu ibare Whatsapp uygulamanıza eklenmiştir. Aslında çok rahatsız eden bir durum değildir. Ama ben görmek istemiyorum diyorsanız şuan için böyle bir durum söz konusu olmadığını bilmelisiniz.

From Facebook ibaresini kendi telefonunuzda görmüyorsanız bu durumda uygulamanızı güncellenmediği anlamına gelmektedir. Uygulamanızı güncellemeniz ile birlikte From Facebook ibaresi de Whatsapp uygulamanıza yüklenecektir. Ama görünmemesine yapabileceğiniz çok fazla bir işlem bulunmamaktadır.

Whatsapp from facebook çıkmasın

Whatsapp from facebook görünmesin çıkmasın

Whatsapp from facebook çıkmasın durumu ile ilgili bilgilendirmeyi sizinle paylaşmış bulunuyoruz. Bu aşamada takıldığınız bir yer olursa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz. Uygulamanızın içerisinde görünmemesi ya da çıkmaması için bir ayar düğmesi bulunmaktadır.

Facebook kararını değiştirir Whatsapp uygulamasına bu özelliği de getirir ise onu da sizinle paylaşacağımızı bilmenizi isteriz. Whatsapp from facebook görünmesin çıkmasın konusu için hangi aşamaları kontrol etmeniz gerektiğini detaylı şekilde sunduk. Varsa eklemek istedikleriniz bize yorumdan ulaştırabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here