Whatsapp fotoğrafı kırpmadan ekleyemiyorum veya resmi yükleyemiyorum diye gelen soruların cevabı hazırladığımız makalemizde yer almaktadır.

Hızla gelişen mesajlaşma uygulaması whatsapp hesabında kullanıcılar kare şeklindeki fotoğraf yüklemelerinden dolayı sorunlar yaşamaktadır. Profilimize koyacağımız resmin orjinal hali bozulduğundan ötürü belli bir zaman sonra bu durum canımızı sıkabiliyor. Lakin siz resmi kırparak koyarken başka kişilerin bu alana resmi kırpmadan koyduğunu gördüğünüz de de bu can sıkıntısı ikiye katlanabilir. Biz de kare şeklinde fotoğraf koymamanız için resmin orjinal şekilde yüklenebilmesi adına neler yapılması gerektiğini konu alacağız. Böylelikle yayınladığımız yazı sonrasında whatsapp profilinize koyacağınız resimleri kırpmadan yüklemesini sağlayabilirsiniz. Peki bu işlemin nasıl sağlanacağını merak ediyorsanız hadi gelin birlikte bir göz atalım. Sizden istediğimiz yazılanları adım adım takip etmek ve uygulamak olacaktır.

Whatsapp fotoğrafı kırpmadan ekleyemiyorum

Whatsapp fotoğrafı kırpmadan ekleyemiyorum, fotoyu kırmadan ekleyemiyorum, resmi kırpmadan yükleyemiyorum, whatsapp fotoyu kırpmadan ekleyemiyorum, whatsapp resmi kırpmadan yükleyemiyorum, whatsapp fotoyu kırmadan koyamıyorum yönünde can sıkıcı durumun sizler için moral bozduğunu anlamış bulunmaktayız. Artık whatsapp hesabına resmi kırpmadan eklenebilmesi adına yapılacak işlem ayarlarını sizlere sunacağız.

Whatsapp fotoyu kırpmadan ekleyemiyorum

Arkadaşlar öncelikle şunu belirtmemiz de fayda bulunmaktadır. Whatsapp’ın içerisinde şuanda fotoğrafı kırpmadan ekleme özelliği bulunmamaktadır. Ancak hızla kendini geliştiren uygulama da bu duruma da el atılacağı aşikardır. Şimdi bu yazımızda bir uygulama kullanarak nasıl resim kırpmadan fotoğraf ekleneceğini sizlere sunacağız.

Whatsapp fotoğrafı kırpmadan ekleyemiyorum, fotoyu kırmadan ekleyemiyorum, resmi kırpmadan yükleyemiyorum, whatsapp fotoyu kırpmadan ekleyemiyorum, whatsapp resmi kırpmadan yükleyemiyorum, whatsapp fotoyu kırmadan koyamıyorum

  • Whatsapp hesabına ekleyeceğimiz fotoğrafın kırpmadan yüklemesinin sağlanabilmesi için Buraya tıklayıp bize lazım olan uygulamamızı indirelim.
  • Uygulama instagram hesabını andırsa da bunu dikkate almanıza gerek bulunmamaktadır. Oldukça işinizi görecektir.
  • İndirme işlemleri tamamladıktan sonra kırpmasının istenilmeyen fotoğrafı belirledikten sonra uygulamaya giriş işlemi gerçekleştirelim. Kare olacak şekilde ayarladıktan sonra,
  • Whatsapp hesabınıza giriş işlemi gerçekleştirelim.
  • İşlem adımı sonrasında ”Ayarlar” alanına giriş yapıp buradan da ”Profil” alanına erişim gerçekleştirelim.
  • Yapılan tüm işlem adımları sonrasında resmin yüklemesini sağlayalım.

Whatsapp fotoğrafı kırpmadan ekleyemiyorum işlemleri için yukarıda belirtilen adımları sağlamanız yeterli olacaktır. Sorularınızı yorum alanında belirtirseniz bizlerde çözüm için sizlere geri dönüşümüzü sağlayacağız. İyi gezintiler dilerim.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz