Paylaş

Kıymetli arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Whatsapp engellediğim kişinin resmi görünüyor diye bir araştırmaya girdiyseniz eğer sonuç alabilmeniz için bildiklerimizi aktaracağız.

Whatsapp kendi içerisinde farklı bir uygulamadır. Sohbet denildiği zaman akla ilk gelen uygulama kendini sürekli güncel tuttuğu içinde geçmişten günümüze popülerliğini sürekli artırarak gelmektedir. Whatsapp engellediğim kişinin resmi görünüyor sorunu için izleyeceğiniz çözüm yollarını tek tek aktaracağız.

Uygulama içerisinde sizi rahatsız eden birini direk olarak engelleyip o kişinin artık size Whatsapp üzerinden rahatsızlık vermesini engelleyebilirsiniz. Engellediğiniz kişinin profil resminin hala görünmesi halinde aklınıza acaba engellenmedi sorusu gelebilir. İçinizi rahatlatmak ve sorunuza yanıt bulabilmek için gerekli olan bilgileri aktaracağız.

Whatsapp engellediğim kişinin resmi görünüyor

Whatsapp engellediğim kişi

Whatsapp engellediğim kişi görünüyor diye surat asmanıza ya da moral bozmanıza gerek bulunmamaktadır. Kaleme alacağımız işlem aşamaları sonucunda sorununuzu kısa vadede çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu sayede artık en ufak bir sıkıntı yaşamadan gezintilerinizi sağlayabilirsiniz.

Whatsapp hesabınızda birini engellediğinizde o kişinin resmi görünmeye devam edecektir. Ta ki o kişi sizi engelleyene kadar. Kişi sizi engellediğinde artık fotoğrafınız karşı tarafa görünmez ya da karşı tarafında fotoğrafı size görünmeyecektir.

Şimdi konuyu netliğe getirecek olursak eğer siz karşı tarafın engellemesini yaptığınız sırada o kişi sizin artık profil resminizi dahi göremez. Lakin siz onun kini görmeye devam edersiniz. Bu demek değil ki siz onun resmini görüyorsunuz diye engelleme işleme girmedi diye. Aksine engellemeniz siz engelle dedikten hemen sonra devreye girecektir.

Siz de karşı tarafın sizi engelleyip engellemediğini bu yöntem ile daha net bir şekilde anlayabilirsiniz. Belli bir zaman geçtiğinde artık siz de karşı tarafın resmini göremiyorsanız muhtemel o da sizi engellemiş demektir.

Whatsapp engellediğim kişi

Whatsapp engellediğim kişinin resmi görünüyor

Whatsapp engellediğim kişi şeklinde girdiğiniz aramaların sonuna istediğinizi getirebilirsiniz. Son görülmesi hala görünüyor, profil resmi hala görünüyor, çevrim içi olduğu görünüyor yönünde birkaç bilgilendirme ekleyebilirsiniz.

Normal koşullarda engelleme yaptığınız an karşı taraf sizinle olan bağlantıyı kesmektedir. O sizi engellemediği için siz ona dair olan bilgileri görmeye devam edebiliyorsunuz. Whatsapp uygulaması için sormak istediğiniz ya da aklınıza takılan bir yer olursa bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here