WhatsApp engellediğim kişi beni görebilir mi sorusunu soranlar içerisinde birisiyseniz merakınızı yazımızla birlikte gidereceğiz. Whatsapp hesabında birini engellediğinizde o kişi sizin durumunuzu, hikayenizi ya da profilinizi görebilir mi? Sorusunun yanıtı makalemizde kapsamlıca yer almaktadır.

Sosyal medya hesaplarımızda olduğu gibi whatsapp uygulamasında da bizi rahatsız eden kişiler bulunmaktadır. Konuşmasından rahatsızlık duyduğunuz, tanımadığınız bir numara, eski sevgiliniz, küs olduğunuz bir akrabanız ya da dostunuzu engelledikten sonra bu kişi sizi whatsapp uygulamasında engellediğiniz taktirde görebilir mi? Sorusunu yazımız da konu alacağız. Öncelikle bir uygulama içerisinde birinin engellemesini sağladığınız süre içerisinde o kişi sizi göremeyecektir. Ya da yapmış olduğunuz paylaşımlarınıza görüp göremeyeceğini yazımızda detaylıca konu alacağız. Whatsapp hesabında engelleme işleminin nasıl sağlandığını, buna bağlı olacak şekilde engellendikten sonra karşı tarafın hikaye, profil ve hakkımda yazan bölümü görüp göremeyeceğini detaylandıracağız. Gelin şimdi birlikte kontrollerimizi sağlayalım.

WhatsApp engellediğim kişi beni görebilir mi

WhatsApp engellediğim kişi beni görebilir mi, beni engelleyen durumumu görebilir mi, whatsapp engellediğim kişi durumumu görebilir mi, whatsapp engellediğim kişi hikayemi görebilirmi, whatsapp engellediğim kişi profilimi görebilir mi, engellediğim kişi hikayeme bakabilirmi bunu kapsamlıca konu alacağız. Hazırlanan yazımız ile birlikte aklınızda yer alan tüm soru işaretleri mazi olmaya mahkum kalacaktır.

Whatsapp engellediğim kişi durumumu görebilir mi

Hesabınızda birinin engellemesi durumunda o kişinin size ulaşımı artık kısıtlanmaktadır. Yani siz birinin engellemesini whatsapp uygulaması üzerinden sağlarsanız bu kişi sizin hikayenizi göremeyecektir. Tabi bunların belli aşamaları bulunmaktadır.

WhatsApp engellediğim kişi beni görebilir mi, beni engelleyen durumumu görebilir mi, whatsapp engellediğim kişi durumumu görebilir mi, whatsapp engellediğim kişi hikayemi görebilirmi, whatsapp engellediğim kişi profilimi görebilir mi, engellediğim kişi hikayeme bakabilirmi

  • Öncelikle kişi engellemesinin nasıl yapıldığına gelin birlikte bir göz atalım.
  • Oldukça basit olan engelleme işlemini ilk olarak engellemek istediğiniz kişinin üzerine gelip sağ üst tarafta bulunan üç noktalı (…) bölüme tıklıyoruz.
  • Sonrasında ”Engelle” demeniz yeterli olacaktır.

Engellemesini sağlamış olduğunuz kişi sizin artık fotoğrafınızı, profilinizi ya da hikaye paylaşımlarını göremeyecektir. Siz karşı tarafı engellediğiniz için siz de artık onun yapmış olduğu paylaşımları göremeyeceksiniz. Yani bu işlem tamamen karşılıktır. Ha engellediğiniz kişi ile ortak bir arkadaşınız var ise ve o da sizin rehberinizde kayıtlı ise bu kişi sizi o kişiyi kullanarak bilgilerinize ulaşabilir. Eğer komple bir engelleme istiyorsanız ortak arkadaşınızı da aradan çıkarmanız gerekecektir.

WhatsApp engellediğim kişi beni görebilir mi  sorusu için hazırlamış olduğumuz makalemiz umarım işinizi görmüştür.

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz