Paylaş

Whatsapp duvar kağıdını sıfırlama iphone. Telefondan duvar kâğıdı alanında sorun yaşıyorsanız sıfırlama işlemlerini nasıl devreye alacağınızı anlatacağız.

Telefonda sohbet denince ilk aklımıza gelen uygulamalardan birisinin adıdır whatsapp’tır. Whatsapp uygulamasının arka kısmını yani duvar kâğıdı bölümünü istediğiniz resmi koyarak yazışmalarınızı sağlayabilirsiniz. Duvar kâğıdı değişikliğini sağladığınız da whatsapp üzerinde sohbetleriniz daha eğlenceli hale gelmektedir. Yani bir nevi resimli görseli dahil etmiş oluyorsunuz ki bu kullanıcıları cezbeden ayrı etkenlerden birisi haline gelmektedir. Sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi whatsapp üzerinde de çeşitli hatalarla karşı karşıya kalabiliyoruz. Örneğin duvar kağıdının değişikliğini yaptıktan sonra değişmeme sorunu yaşayan ya da duvar kâğıdı alanında istenilen görselin gelmediğini dile getiren kullanıcılar mevcuttur. Yaşanılan aksaklıkların gözden geçirilmesi adına duvar kâğıdı ayarlarını sıfırlayarak çözüm elde edebilirsiniz. Sıfırlama her zaman işe yaradığından ötürü nereden bu işlemi sağlayacağınızı ise birlikte kontrol edeceğiz.

Whatsapp duvar kağıdını sıfırlama iphone

Whatsapp duvar kâğıdı sıfırlama, whatsapp duvar kâğıdı değişmiyor, whatsapp duvar kâğıdı neden değişmiyor, whatsapp arka planı değiştirmek istiyorum ama hata veriyor ne yapmam gerekiyor, whatsapp duvar kâğıdı alanını sıfırlama iphone telefonlarında nasıl yapılıyor. Arka plandaki görselin sadeliğinden sıkılıp galerinizde beğendiğiniz bir resmi duvar kâğıdı olarak ayarlamasını gerçekleştirebilirsiniz. Değişiklik devreye girmediği zamanda ise aşağıdaki sıfırlama ayarlarını devreye koyabilirsiniz.

Whatsapp arka planı sıfırlama

Telefonunuzun markası iphone ise whatsapp uygulamasına girdikten sonra sağ alt kısımda bulunan ‘’Ayarlar’’ alanına girerek oradan da ‘’Sohbetler’’ bölümüne girişimizi gerçekleştiriyoruz. Sohbetler alanında ‘’Sohbet duvar kağıdı’’ kısmına giriyoruz.

Whatsapp duvar kağıdını sıfırlama iphone, whatsapp duvar kağıdı sıfırlanmıyor, whatsapp duvar kağıdı değişmiyor, whatsapp duvar kağıdı, whatsapp arka planı sıfırlama, whatsapp arka plan sıfırlama iphone
  • Gelen ekranda ‘’Duvar kâğıdı galerisi, düzen renkler ve fotoğraflar’’ bölmesinden bu değişikliği kendinize bağlı yapabilirsiniz.
  • Ama siz değişikliği yapmak istemenize rağmen hata verirse bunun için alt kısımda yer alan ‘’Duvar kâğıdını sıfırla’’ seçeneğine tıklıyoruz.
  • Sıfırlama sonrasında duvar kağıdı değişiklikleri işleme girmiş olması gereklidir.
  • Denemelerinizi yaptığınızda hala daha sorun devam ederse whatsapp uygulamasını telefonunuzdan kaldırarak yeniden indirelim.
  • Artık tam anlamıysa sorunun giderilmiş olması gerekiyor.

Whatsapp üzerinde arka plandaki resim alanını isteğinize bağlı değişiklik yaptıktan sonra olmuyorsa sıfırlama işlemleri işinizi görmüş olması gereklidir. Sorun yaşamaya devam ederseniz bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

Whatsapp duvar kağıdını sıfırlama iphone, whatsapp duvar kağıdı sıfırlanmıyor, whatsapp duvar kağıdı değişmiyor, whatsapp duvar kağıdı, whatsapp arka planı sıfırlama, whatsapp arka plan sıfırlama iphone

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here