Paylaş

Whatsapp durumunuz güncellenemedi uyarısı. Whatsapp durum alanında resim ya da video paylaşmak istediğinizde hata alıyorsanız çözüme dair bilgiler yazımızda.

Durum paylaşımların en çok yapılan platformlarından birisi de whatsapp uygulamasıdır. Whatsapp hesaplarına artık çoğu kullanıcı telefon rehberinde bulunan kişilerin ne durum paylaştığına bakmak için girmektedir. Hatta bu serüveni sürekli hale getirip kendine alışkanlık edinmiş kişilerde bulunmaktadır. Belli bir zaman sonrasında sürekli durumlara bakma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ki aynı şekilde sizlerde durum paylaştığınız da kimler durumunuza bakmış bunu merak ederek girişinizi sağlayabilirsiniz. Son zamanlarda durum paylaşımı yapmak isteyen kitlede genel olarak durumunuz güncellenemedi bağlı değilsiniz hatasıyla karşılaşılmaktadır. Yeni bir durum eklemek istediğiniz de aldığınız bu hata ne ile alakalı olduğunu da merak ediyorsunuzdur. Haliyle hatayı giderip durumu arkadaşlarınızın görmesi için paylaşmak istiyorsunuzdur. Bizler de alınan hatada sizlere yardımcı olmak adına hangi adımları takip etmeniz gerektiğini detaylı şekilde sunumunu gerçekleştireceğiz.

Whatsapp durumunuz güncellenemedi uyarısı

Whatsapp durum güncellenemedi, whatsapp bağlı değilsiniz diyor, whatsapp durum neden güncellenmiyor, whatsapp durum güncelleme hatası nasıl giderilir, whatsapp bağlı değilsiniz uyarısı neden dolayı gelir. Bağlı değilsiniz uyarısının gelme nedenini az çok tahmin edebiliyorsunuzdur. Bu hata internet bağlantınızda sorun meydana gelmesinden ötürü karşınıza çıkacaktır. Dolayısıyla böyle bir hata alındığında ilk olarak bağlantılar gözden geçirilmelidir.

Whatsapp bağlı değilsiniz hatası

Durum yükleme işlemleri esnasında internet bağlantısı gittiyse durumunuz güncellenemedi bağlı değilsiniz uyarısı gelecektir. Wi-fi ağına bağlıysanız eğer tam yükleme sırasında internet bağlantınızın gitmiş olma ihtimalini göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Whatsapp durumunuz güncellenemedi alıyorum, whatsapp bağlı değilsiniz, whatsapp bağlı değilsin uyarısı, whatsapp durum neden güncellenmiyor, whatsapp durum güncellenemedi, whatsapp durum güncellenemedi nedir

Wi-fi ağına bağlı olmanıza rağmen hala daha bağlı değilsiniz uyarısı geliyorsa bu durumda kendi mobil verinize bağlanarak işlem yapmayı denemelisiniz. Emin olun kendi mobil verinize bağlı olarak işlem sağladığınız da sorunsuz şekilde ayarlar sağlanacaktır. Yani durum paylaşımı başarıya ulaşacak ve artık durum alanında paylaşmış olduğunuz gönderi yayınlanacaktır.

Durum güncellenemedi ya da fotoğraf gönderimini açmak istediğiniz de video indirme işlemleri sırasında inmeme durumlarında ağı değiştirebilirsiniz. Tümüyle birlikte ağı değiştirmek yani wi-fiden mobile mobilden wi-fi ağına bağlanmak tam anlamıyla sorunu gideren etkenlerden birisidir. Whatsapp durumunuz güncellenemedi alıyorum hatasına yönelik yapmanız gereken işlem aşamaları sizlerle paylaşmış bulunuyoruz.

TAVSİYE YAZI: Whatsapp indirme başarısız indirmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here