Whatsapp durumumu rehberde olmayan görür mü. Rehberde kayıtlı olmayan biri whatsapp hikayenizi görüp göremeyeceğinizi sizlere paylaşacağız.

Hikaye özelliğinin whatsapp uygulamasına gelmesiyle birlikte bu alanda hikaye paylaşımlarının arttığı gözlemlenmektedir. Hikayesini görmek isteyip ama göremediğimiz bir çok kişi bulunmaktadır. Whatsapp hikayelerimi kimler görebilir alanından hikaye paylaşımı sağladığınız sırada bu alanı kendinize bağlı belirleyebilirsiniz. ”Kişilerim” tercih edilmesi durumunda rehberde var olan kişiler hikayenizi görebilir diye bir kaide yok. Neden yok diyecek olursanız sizin numaranız da aynı şekilde karşı tarafta da ekli olması gereklidir. Yani bu şu şekilde ilerlemektedir. O kişi zaten rehbere sizi eklemiş olursa doğal olarak durum alanında yapılan paylaşımınız gözükmez. Ama o kişiye yapılan durum paylaşımı gözükmesin istiyorsanız sizin telefon rehberinden kaldırmanız yeterlidir. Rehberiniz de olmayan bir kişi de sizin bilgilerinizi göremeyecektir. Bunun nasıl olduğuna ilişkin detayları da haberimizde örnekle taçlandıracağız.

Whatsapp durumumu rehberde olmayan görür mü

Rehberimde olmayan biri durumu görebilir mi, rehberde olmayan biri hikayeyi görür mü, hikayem rehberimde olmayana gözükür mü, whatsapp hikayemi kimler görebilir, whatsapp durum paylaşımımı kim görebilir, karşı taraf rehberimde kayıtlı değilse whatsapp hikayemi görebilir mi? Whatsapp dünya genelinde kullanılan mesajlaşma uygulaması olarak birinci sırayı almış durumdadır. Ücretsiz ve sunduğu hizmetler sonrasında kullanıcıların vazgeçilmez uygulaması arasında yerini almıştır.

Whatsapp durumumu kimler görüyor

Whatsapp hesabınıza giriş işlemi sağladıktan sonra ayarlar alanından whatsapp durum bilgilerini kimlerin görebileceğinizi belirleyebilirsiniz. Diyelim ki yaptığınız durum paylaşımını görmesini istemediğiniz biri var bu durumda o kişiyi doğrudan silebilirsiniz.

Whatsapp durumumu rehberde olmayan görür mü, whatsapp hikayemi kimler görebilir, whatsapp durumumu kimler görüyor, whatsapp hikayemi kim görür, whatsapp numara kayıtlı değilse, rehberde olmayan whatsapp hikayeyi görür mü

Sildiğiniz kişi artık sizin hikayenizi rehberinizde kayıtlı olmadığından ötürü göremeyecektir. Kişilerim olarak paylaşım sağlanmasından ötürü sadece kişileriniz görebilecektir. Bazı kullanıcılar ise benim rehberimde kayıtlı ama onun rehberinde kayıtlı değilim görür mü sorusunu sormaktadır.

  • Şimdi arkadaşlar öncelikle şunu belirtelim. Biri sizi telefonunun da barındırmadığı süre içerisinde sizin yapılan bir paylaşımını görebilmesi mümkün değildir.
  • Çünkü size dair karşı tarafta onda herhangi bir bilgilendirme bulunmamaktadır.
  • Whatsapp durumumu rehberde olmayan görür mü sorusunun yanıtı da böylelikle sizlere sunmuş bulunuyoruz.

Durumunuzu belirlenen veya belirlediğiniz kişiler sadece görebilmektedir.

 

5 YORUMLAR

  1. Benimde bugün itibari ile whatsapp durumumu rehberimde kayıtlı olmayan biri gördü. numarayı telefona yazdığımda hiç birşekilde hafızada biri çıkmadı

    • Rehberimizde eklidir mesela sim rehberinde yoktur aTelofon rehberinde vardır Ülkede arkadaşlarınız olmazki rehberde benim alışveris yaptığım tadilat yaptirdigim kişiler terziydi mobilya ydi su tesisatcisiydi perde halı yikama kuru temizleme kuaförde ekli oluyor nazen bunlar telofona ekli olup sime ekli olmuyor isim kaydetmeden telofon rehberime kaydedebiliyor işte bu yüzden durumunuzu Whatsaaptan görebiliyorlar

  2. Beni sevgilim engellemiş watspa durumunu görmek istiyorum instigram dan görüyordum söyledim için ordan paylaşım yapmıyor watspai görebileceğim bi uygulama var mi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz