WhatsApp durumu bos bırakamıyorum olmuyor ise ayarlar da sorun yaşıyor olabilirsiniz. Karşılaştığınız bu sorunları giderip durumu kısmının gözükmemesi için hangi yolların izleneceğini sizlere anlatacağız. Müdahaleler neticesinde sorun çözüme kavuşmuş olacaktır.

Günlük hayatımızın bize vermiş olduğu ruh halini artık whatsapp, twitter, facebook ya da instagram hesaplarından paylaşmaktayız. Ruh halini ne anlamda olduğunun görünebilmesi için whatsapp hesabında durum alanı yer almaktadır. Durum bölümüne yazdığınız bilgiler sizin iç dünyanızı göstermektedir. Bazı whatsapp kullanıcıları da bu alanın hiç bir şekilde kimseye görünmesini istememektedir. Ancak yaptıkları işlemler neticesinde durum alanının yine de gözüktüğünü dile getirdikleri için bu sorunun giderilmesini sağlayacağız. Hangi adımların nereden yapıldığını, uygulama içerisinde nereye girileceğini adım adım sizlere sunacağız. Yapılmış olan işlemler sonrasında problem giderilmediyse bununda sebebini söyleyerek orada yaşanan sorunu da ortadan kaldıracağız.

WhatsApp durumu bos bırakamıyorum olmuyor

WhatsApp durumu boş bırakamıyorum olmuyor, whatsapp durum kısmı gözükmesin, whatsapp durumu boş bırakamıyorum, whatsapp durumu nasıl boş bırakılır, whatsapp durum ismi gözükmesin, whatsapp durum kısmı görünmesin tarzında gelen problemlerin çoğaldığı gözlemlenmektedir. Bu problemlerin bir an önce ortadan kalkması ve soruna kesin net çözümler bulunması için uygulanacak işlemler aşağıda anlatılmıştır.

Whatsapp durumu nasıl boş bırakılır

Whatsapp hesabında hakkımda yani durum alanının boş bırakılabilmesi için izleyeceğiniz işlemleri konu aldığımız yazımızda ilk olarak whatsapp hesabına giriyoruz. Hesabımıza giriş gerçekleştirdikten sonra sayfanın sağ üst alanında yer alan (…) bölüme tıklıyoruz.

WhatsApp durumu bos bırakamıyorum olmuyor, whatsapp durum kısmı gözükmesin, whatsapp durumu boş bırakamıyorum, whatsapp durumu nasıl boş bırakılır, whatsapp durum ismi gözükmesin, whatsapp durum kısmı görünmesin

Gelecek olan sayfa üzerinde ”Ayarlar>Hesap>Gizlilik>Hakkımda” kısmına erişim sağlıyoruz. Adım adım yapacağınız bu işlemler de son olarak gelen ekranda size seçenekler sunacaktır. Gelen seçenekler alanında yer alan ”Hiç kimse” alanına işaretlemeniz halinde durum kısmı herkese boş gösterilecektir.

Whatsapp durum ismi gözükmesin

Belirtilen işlem ayarlarını sağladıktan sonra hala daha durum alanı boş değilse bu durumda interneti kontrol etmeniz gerekecektir. Çünkü sizin biraz önce yaptığınız işlemler sırasında internetiniz olmadığından dolayı bu devreye girmemiştir. Haliyle internet tam olduğunda müdahaleleri sağlarsanız sorun kalmayacaktır.

WhatsApp durumu bos bırakamıyorum olmuyor yönündeki sorunlarınız yapılan işlemler sonrasında çözüm bulmuş olacaktır.

WhatsApp durumu bos bırakamıyorum olmuyor, whatsapp durum kısmı gözükmesin, whatsapp durumu boş bırakamıyorum, whatsapp durumu nasıl boş bırakılır, whatsapp durum ismi gözükmesin, whatsapp durum kısmı görünmesin WhatsApp durumu bos bırakamıyorum olmuyor, whatsapp durum kısmı gözükmesin, whatsapp durumu boş bırakamıyorum, whatsapp durumu nasıl boş bırakılır, whatsapp durum ismi gözükmesin, whatsapp durum kısmı görünmesin WhatsApp durumu bos bırakamıyorum olmuyor, whatsapp durum kısmı gözükmesin, whatsapp durumu boş bırakamıyorum, whatsapp durumu nasıl boş bırakılır, whatsapp durum ismi gözükmesin, whatsapp durum kısmı görünmesin

WhatsApp durumu bos bırakamıyorum olmuyor, whatsapp durum kısmı gözükmesin, whatsapp durumu boş bırakamıyorum, whatsapp durumu nasıl boş bırakılır, whatsapp durum ismi gözükmesin, whatsapp durum kısmı görünmesin

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz