Paylaş

Whatsapp duruma yazı ekleme yazma. Whatsapp durum alanında video ya da resim değil sadece yazı eklemek istiyorsanız eğer yapılacaklara bakacağız.

Whatsapp durum alanı herkes tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Rehberimizde bulunan kişilerin gördüğünü düşündüğünüzde daha özenli paylaşımlar yapmaktayız. Çünkü rehberdeki kişilerle bizlerin sosyal medya hesaplarında arkadaş olduğumuz ya da takip içerisine girdiğimiz kişiler bir olmamaktadır. Whatsapp hikayelerine sadece video ya da resim eklemesi yapmıyorsunuz. Aynı zamanda yazıda paylaşabiliyorsunuz. Whatsapp hikaye alanında gezinti sağlarken duruma yazı yazan kişilerin olduğunu görebilirsiniz. Siz de aynı şekilde paylaşım yapmak istiyor ancak bunu yapmayı beceremiyorsanız doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Whatsapp ekranı karanlık yapıp arkaya yazı yazmanıza gerek bulunmamaktadır. Hikaye alanında var olan yazı bağlantıları üzerinden yola çıkarak işlemlerin ilerletilmesini yapabilirsiniz. Whatsapp hesabının durum ayarlarını gözden geçirerek sizlerde artık çok rahat bir şekilde duruma yazı ekleyebilirsiniz.

Whatsapp duruma yazı ekleme yazma

Whatsapp duruma yazı koyma, whatsapp duruma yazı eklemek istiyorum, whatsapp hikayeye nasıl yazı eklenir, whatsapp hikayeme yazı koymayı nasıl yapabilirim, whatsapp yazı ekleme ayarları, whatsapp hikayeye yazı yazma. Hoşunuza giden yazıları whatsapp durum alanına eklemek en doğal hakkınızdır. Çok basit bir şekilde yazıların eklenme işlemleri hakkında sizleri bilgilendirerek sorunuzu basit şekilde gidereceğiz.

Whatsapp duruma yazı koyma

Whatsapp uygulamasını bildiğimiz üzere play store ve Apple store alanından ücretsiz şekilde indirilmesini sağlıyoruz. Hikayeye yazı eklenebilmesi için ise whatsapp hesabımızın içerisine girişimizi gerçekleştiriyoruz.

Whatsapp duruma yazı ekleme yazma, whatsapp duruma yazı yazma, whatsapp duruma nasıl yazı yazılır, whatsapp duruma yazı ekleme, whatsapp duruma yazı ekleyemiyorum, whatsapp duruma yazı yazılmıyor
  • Hikaye alanına geldiğimizde hikaye ekleme yerinin sağında bir kamera bir de yazı sekmesi olacaktır.
  • Yazı sekmesinin üzerine tıklamamız halinde ekranınıza yazı yazacağınız alan gelmiş olacaktır.
  • Gelen ekran üzerinden gerekli yazıyı doldurarak daha sonrasında paylaş demeniz halinde yazının paylaşım işlemleri tamamlanacaktır.
  • Durumuna yazı eklemek isteyen kişilere de yine aynı yolu göstererek ayarları ilerletebilirsiniz.
  • Sormak istediğiniz ya da merak ettiklerinizi bizlere yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.
Whatsapp duruma yazı ekleme yazma, whatsapp duruma yazı yazma, whatsapp duruma nasıl yazı yazılır, whatsapp duruma yazı ekleme, whatsapp duruma yazı ekleyemiyorum, whatsapp duruma yazı yazılmıyor

Whatsapp uygulaması hakkında özellikle durum alanına karşılaştığınız tüm sıkıntıları bizlere ulaştırarak çözümü sağlayabilirsiniz. Güncellemelerle gelen yenilikleri sizler için hazırlamaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here