Paylaş

Whatsapp duruma saat ekleme koyma. Whatsapp’ta durumunuza saat koymak istiyor fakat bu işlemin nereden yapıldığını bilmiyorsanız detaylar yazımızda.

Popüler mesajlaşma uygulaması olan whatsapp uygulamasında durum paylaşımları da sıklıkla yapılmaktadır. Rehberinde kayıtlı olan kişilerin durumlarında neler paylaştığına bakmak için sürekli giriş çıkışlarımızı yapmaktayız. Whatsapp hesaplarında var olan bu özelliğin herkes tarafından sevilerek kullanıldığını dile getirebiliriz. Gidilen mekanların, özel anların, yapılan yemeklerin, toplantıların dahi paylaşıldığı durum alanı oldukça popüler hale geldi diyebiliriz. Whatsapp yetkilileri bu alanın kullanıcılar tarafından sürekli kullanılmasından dolayı da çıkartma alanlarına saat ve konum özelliklerini getirerek kullanıcıların kullanmalarına imkan sağlamıştır. Whatsapp’ta durum paylaşan arkadaşlarınızın resimlerinin arka alanına saat koyduklarını görebilirsiniz. Saatin nereden koyulduğuna dair bir fikriniz yoksa bunla ilgili araştırma içerisine girmiş olabilirsiniz. Yapmış olduğunuz araştırmalara katkımız bulunsun diye yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Whatsapp duruma saat ekleme koyma

Whatsapp duruma saat nasıl ekleyebilirim, whatsapp duruma saat koyma, whatsapp duruma nasıl saat koyabilirim, whatsapp duruma saat ekleme nerede, whatsapp duruma saat eklemeyi bulamıyorum, whatsapp duruma saat ekleme bende görünmüyor. Whatsapp hesabınızda çekmiş olduğunuz bir resmi durum alanında paylaşmak istediğinizde resmin hangi saatte çekildiğini de eklemek istiyorsanız nereye giriş yapmanız gerektiğini sizlere aktaracağız.

Whatsapp duruma saat nasıl ekleyebilirim

İnstagram, facebook hesaplarında da hikaye alanında paylaşılan resimlerinize de yine aynı şekilde saat dilimini ekleyebiliyorsunuz. Bunu whatsapp durumda nasıl yapılacağını ise anlatımımızda geniş şekilde yer vermiş bulunuyoruz.

Whatsapp duruma saat ekleme koyma, whatsapp duruma saat eklenmiyor, whatsapp duruma saat saat koyabilirim, whatsapp duruma saat koyma nerede, whatsapp duruma saat nasıl ekleyebilirim, whatsapp duruma saat koyulmuyor
  • Whatsapp uygulamasına girişimizi yaptıktan sonra durum alanına gelip orada bulunan kamera sekmesine tıklıyoruz.
  • Duruma ekleyeceğiniz resim galeri de ise galeri alanına giriş yapıyoruz.
  • Eğer resmi yeni çekeceksiniz yeni çekip işlemlerimize devam ediyoruz.
  • Resmin durum kısmına eklenmesi sonrasında hemen paylaş demiyoruz.
  • Üst tarafta bulunan güler suratlı bir seçenek göreceksiniz. Bu seçeneğe tıklamanız halinde otomatik olarak çıkartmalar alanına yönlendirileceksiniz.
  • Çıkartmaların olduğu alanda ise saat sekmesini görmeniz gerekiyor.
  • Saate tıklayıp resmin istenilen bir alanına ekleyip daha sonrasında paylaş demeniz yeterlidir.
Whatsapp duruma saat ekleme koyma, whatsapp duruma saat eklenmiyor, whatsapp duruma saat saat koyabilirim, whatsapp duruma saat koyma nerede, whatsapp duruma saat nasıl ekleyebilirim, whatsapp duruma saat koyulmuyor

Ayarlarımız sonrasında artık durum paylaşımınız saat eklenmiş şekilde yayınlanacaktır. Saatin kaç olduğunu ayarlamakta yine sizlerin elinde olan bir işlem olmasından ötürü ayarlamasını sağlayıp o şekilde yayına verebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here