Değerli arkadaşlar, yayına vereceğimiz bu yazımızda Whatsapp durum saatleri görünmüyor ve çıkmıyor diyenler için nasıl bir yol izleneceğini kaleme aldık.

Whatsapp uygulamanızla çeşitli problemlerle karşılaşabilirsiniz. Önemli olan bu problemlerin nasıl önüne geçilebildiğini öğrenmektir. Son dönemlerde bir çok kullanıcı Whatsapp durum saatleri görünmüyor ve çıkmıyor demektedir. Bu konuda gerekli olan araştırmalarımızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Siz de böyle bir problem ile karşılaşıyorsanız çözüme yönelik işlemlerinizi sağlayabilmeniz için doğru yerdesiniz.

Uygulama ücretsiz olarak mesajlaşmayı, görüntülü arama ve sesli aramayı buna bağlı olacak şekilde de rehberimizde kayıtlı olan arkadaşların bizlere durumlarını göstermektedir. Durum paylaşımlarındaki saatin hangi saatte paylaşıldığı ise gösteriliyor. Lakin siz durumların paylaşım saatlerini göremiyorsanız bu konudaki incelemelerimizi bitirmiş bulunmaktayız.

Whatsapp durum saatleri görünmüyor ve çıkmıyor

Whatsapp durum saatleri görünmüyor

Whatsapp durum saatleri görünmüyor ise bu durumda ilk olarak yapmanız gereken işlem uygulamanızı kaldırıp yeniden yüklemek olacaktır. Yapacağınız bu ayar sonucunda uygulama en güncel haline geleceği için yapılan paylaşımlarında hepsini görmüş olacaksınız. Saat bilgileri de karşınıza gelecektir.

Arka planda çalışan uygulamalarınız var ise eğer o uygulamalarınızı kaldırıp yeniden yüklemesini sağlayarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bu ayarlar neticesinde hala daha problem devam eder ise bu durumda geriye kalan tek işlem sorunu Whatsapp yetkililerine bildirmek olacaktır.

Whatsapp yetkilerine durumu iletebilmeniz için öncelikle hesabınıza giriş gerçekleştirin. Hesabınıza erişimi sağladığınızda ise sayfanın alt tarafında bulunan ‘’Ayarlar’’ bölümüne dokunun. Ayarlar alanından ‘’Yardım’’ kısmına girerek oradan da ‘’Bize ulaşın’’ alanına tıklayın. Gerçekleştirdiğiniz bu ayar neticesinde gelen kısma meydana gelen probleminizi açıklayabilirsiniz.

Whatsapp durum saatleri çıkmıyor

Whatsapp durum saatleri görünmüyor ve çıkmıyor

Whatsapp durum saatleri çıkmıyor sorunu için yukarıdaki adımları takip ettiğinizde ekranın üst tarafında bulunan ‘’İleri’’ düğmesine dokunun. Ardından sizi mail adresinize yönlendirecektir. Mail kısmına geldiğinizde de yazılanları gönderebilmek için gönder demenizle birlikte işlemler bitmiş olacaksınız. Whatsapp yetkilileri meydana gelen hatanın incelemesini sağlayıp sizlere geri bildirim sağlayacaktır.

Bu aşamadan whatsapp için sormak ya da merak ettiğiniz farklı bir husus olur ise bize bunu yorumdan bildirebilirsiniz. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

Önceki İçerikZOOM canlı dersi sonlandıramıyorum ve kapatamıyorum
Sonraki İçerikBeautiful Desolation sistem gereksinimleri pc kaldırır mı?
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here