Paylaş

Whatsapp durum gönderilemedi paylaşılmıyor. Whatsapp hesabında hikaye paylaşımı yaptığınızda gönderilemedi uyarısı alıyorsanız çözüm yazımızda.

Whatsapp sohbet uygulamasında durum özelliğinin gelmesi sonrasında artık kullanıcılar platformdan hiç çıkamamaya başlamıştır. Eskiden rehberimizde bulunan kişilerin sürekli profil resimlerine ve hakkında kısmına aralıklı olacak şekilde bakardık. Ama artık durum bölmesinde tüm arkadaşlarımızın hikaye paylaşımlarına bakabiliyoruz. Nitekim bizimde rehberimizde bulunan kişilerin durumlarımıza bakabilmesi için kendimizde paylaşımlarımızı yapıyoruz. Hatta bu durum birbirilerine nispet haline dair gelmiştir. Gittiğiniz yerlerin, özel günlerin ya da eğlenceli bir anınızın paylaşımını yaparak durum alanını daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. Yaptığımız paylaşımlara rehberimizde bulunan arkadaşlarımız tarafından yine aynı şekilde mesaj olarak yorumlarda yapılabilmektedir. Durum paylaşan kullanıcıların sonrasında gönderilemedi uyarısı oldukça can sıkmaktadır. Hatanın giderilebilmesi için çözüm bilgilerini aşağıda sizlere belirteceğiz.

Whatsapp durum gönderilemedi paylaşılmıyor

Whatsapp durum gönderilmiyor, whatsapp hikaye gönderilemedi diyor, whatsapp hikaye paylaşılmıyor, whatsapp durum hata veriyor, whatsapp durum paylaşmıyor, whatsapp durumu neden gönderilemedi hatası veriyor, whatsapp durum alanında paylaşım yapmaya çalışıyorum ancak hata vermektedir. Whatsapp uygulamasının içerisine girişinizi gerçekleştirdikten sonra durumu paylaştıktan sonra aradan zaman geçtiğinde gönderilemedi olarak görünürse sebebini birlikte kontrol edeceğiz.

Whatsapp durum gönderilmiyor

Whatsapp Play store ve Apple store üzerinden ücretsiz bir şekilde telefonlarımıza indirmiş olduğumuz sohbet uygulamasıdır. Ancak kullanımı için internet veri bağlantısının olması gerekiyor. İnternetiniz varken durum paylaşmak istediğinizde gönderilemedi uyarısı karşınıza geldiyse aşağıdaki aşamaları devreye koyabilirsiniz;

Whatsapp durum gönderilemedi paylaşılmıyor, whatsapp durum gönderilemedi, whatsapp durum paylaşmıyor, whatsapp durum gönderilmiyor, whatsapp durum neden gönderilmiyor, whatsapp durum hatası
  • İlk olarak yapmış olduğunuz paylaşım esnasında internet bağlantısının kesildiğini belirtmekte fayda var.
  • O yüzden bunu yeniden paylaş demeden bağlantıları kontrol ettikten sonra gönderiyi silerek aynı paylaşımı tekrar denemelisiniz.
  • Yapacağınız bu işlem sonrasında gönderilemedi olarak hata veren paylaşım bu kez sorunsuz devreye girecektir.
  • Eğer bu ayarı yaptıktan sonra sorununuz devam ederse bunun için whatsapp’ı telefondan kaldırıp yeniden yükleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.
TAVSİYE KONU: Whatsapp ortak grupları göremiyorum nerede

Genel bir sorun olup olmadığını da başka kişilere sorup öğrenebilirsiniz. Sorun genel ise beklemeniz lazım çünkü genel sorunlarda sunucu ile alakalı problem olduğu için alınan uyarının giderilmesini beklemelisiniz. Haricinde whatsapp hakkında farklı merak ettiğiniz ya da karşılaştığınız sorunları bizlere yorum alanından iletebilirsiniz.

Whatsapp durum gönderilemedi paylaşılmıyor, whatsapp durum gönderilemedi, whatsapp durum paylaşmıyor, whatsapp durum gönderilmiyor, whatsapp durum neden gönderilmiyor, whatsapp durum hatası
Paylaş
Önceki İçerikinstagram sürekli istek geliyor gelmesin
Sonraki İçerikinstagram test bende yok gözükmüyor
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here