Paylaş

Whatsapp dil değiştirme iphone android. Whatsapp uygulamasındaki dilin değiştirilmesi noktasında android ve iphone telefonlarda neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

İphone ve Android telefonlarımıza ilk yüklediğimiz uygulamalardan birisi whatsapp’tır. Dünyanın her kesimi tarafından kullanımı sağlanan popüler mesaj platformunda bir çok özellik bulunmaktadır. Paylaşılan durumlar, atılan konumlar, görüntülü aramalar ve mesajlaşmaların hepsi ücretsiz olacak şekilde yapılmaktadır. Saydıklarımızın hepsini yapmanız için internet ağının olması yeterli olmaktadır. Karşılıklı video alışverişlerinin yapıldığı uygulama içerisinde tüm işlemleri sağlamanız mümkündür. Tabi bunları yaparken gizlilik ise her daim üst safa da yer almaktadır. Whatsapp hesaplarında bazen dil değişimi yapmak isteyen kişiler bulunmaktadır. Dil değişiminin nereden yapılacağına ilişkin bizler de kontrollerimizi kapsamlıca sağladık. İphone, android ve windows işletim sistemli telefonlarda whatsapp için dil değişiminin nasıl yapıldığına birlikte bakacağız.

Whatsapp dil değiştirme iphone android

Whatsapp dil nereden değişir, whatsapp dilini değiştirmek istiyorum, android telefonda whatsapp dilini değiştirme, iphone telefonda whatsapp dilini değiştirme, whatsapp dil değişmiyor, whatsapp dil ayarları nereden yapılır?, whatsapp dili farklı ayarlama. Whatsapp uygulamasında mesajlaştığımız dil ayarlarını değiştirmek isteyen kullanıcılarımız için bu işlemlerin nereden sağlandığını detaylandıracağız.

İphone whatsapp dil değiştirme

İphone telefonumuzda dil ayarının değiştirilebilmesi için izlenecek adımlar;

  1. Ayarlar>Genel>Dil ve bölge>İphone dili seçeneğine tıklamanız halinde istenilen dili tercih edip işlem yapabilirsiniz.
  2. Böylelike whatsapp dili de değişmiş olacaktır.

Android whatsapp dil değiştirme

Android telefonlarda whatsapp uygulamasındaki dil değişimi için ise;

  1. Ayarlar > Diller ve giriş > Diller ‘e gidin > ve bu alanda var olan ”Dil ekle” kısmına ya da var olan dil seçeneklerinin içerisinde var olan işlem aşamalarına bağlı olacak şekilde seçiminizi yapabilirsiniz.

Windows için whatsapp dil değiştirme;

Ayarlar > Saat ve dil > Dil alanı üzerinden işlem aşamalarını tamamlamanız mümkündür. Bir problem ile karşı karşıya kalırsanız bunu bizimle yorum alanında paylaşabilirsiniz.

Whatsapp dil değiştirme iphone android işlemleri tamamlanmıştır. Şayet karşılaşılan bu süre dilimi içerisinde bir sorun ile karşı karşıya kalırsanız bizimle yorumdan iletişime geçebilirsiniz. Ancak tüm telefonlar için konuyu baz aldığımız bu yazımızda bir sorun olacağını düşünmüyoruz.

Whatsapp dil değiştirme iphone android, whatsapp dil değişmiyor, whatsapp dil değiştirme, whatsapp dil nasıl değişir, iphone whatsapp dil değiştirme, android whatsapp dil değiştirme

Whatsapp dil değiştirme iphone android, whatsapp dil değişmiyor, whatsapp dil değiştirme, whatsapp dil nasıl değişir, iphone whatsapp dil değiştirme, android whatsapp dil değiştirme Whatsapp dil değiştirme iphone android, whatsapp dil değişmiyor, whatsapp dil değiştirme, whatsapp dil nasıl değişir, iphone whatsapp dil değiştirme, android whatsapp dil değiştirme Whatsapp dil değiştirme iphone android, whatsapp dil değişmiyor, whatsapp dil değiştirme, whatsapp dil nasıl değişir, iphone whatsapp dil değiştirme, android whatsapp dil değiştirme Whatsapp dil değiştirme iphone android, whatsapp dil değişmiyor, whatsapp dil değiştirme, whatsapp dil nasıl değişir, iphone whatsapp dil değiştirme, android whatsapp dil değiştirme

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here