Paylaş

Whatsapp çıkartma gönderemiyorum eklenmiyor. Whatsapp hesabında sohbet ettiği kişiye çıkartma göndermek isteyenlere özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Sohbet uygulaması olarak telefonlarındaki yerini almış olan whatsapp hesabında artık çıkartma da gönderebiliyoruz. Emojiler dışında gelen çıkartmaların gönderme işlemleri neticesinde sohbet alanı daha neşeli hale gelmektedir. Günlük yaşamda olduğu gibi oturduğumuz yer de bir anda farklı bir hareket yaparak ortamı neşeli hale getirebiliriz. Sohbette de o anki ruh halimizi emojilerle birlikte belirtiyorduk. Ama artık emojiler dışında çıkartma da ekleyerek sohbeti daha eğlenceli hale getirebiliyoruz. Whatsapp çıkartma özelliğini sunduğu için konuşma sağladığımız arkadaşımız bize çıkartma gönderdiğin de ona hemen bunu nasıl yaptın diye sorabilirsiniz. Özellik tüm whatsapp hesaplarına geldiğinden ötürü sizlerde çıkartmaları artık istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz. Bazı kullanıcılar da çıkartmaların olduğu alanı bilmesine rağmen gönderimin sağlanmadığını beyan etmektedir. Onu da yazımızda neticelendireceğiz.

Whatsapp çıkartma gönderemiyorum eklenmiyor

Whatsapp çıkartma gitmiyor, whatsapp çıkartma gönderilmiyor, whatsapp çıkartma gönderme, whatsapp çıkartma nasıl gönderilir, whatsapp çıkartma nasıl eklenir, whatsapp çıkartma ekleyemiyorum, whatsapp çıkartma göndermem için ne yapmam gerekiyor. Telefonlara play store ya da Apple store alanı üzerinden indirdiğiniz tüm uygulamalar kendi içerisinde güncellemeye giderek bir çok yeniliği getirmektedir. Böylelikle kullanım şekilleri değişime gitmektedir. Nitekim whatsapp’ta bu şekilde ilerleyen bir platformdur.

Whatsapp çıkartma ekleme

Whatsapp üzerinde görüşme sağlamış olduğumuz kişilere çıkartma gönderebilmek için ilk olarak görüşme sağladığımız kişinin üzerine geliyoruz. Sohbet alanını açtıktan sonra sağ alt kısımda kameranın hemen solunda dosya ikonuna benzer bir alan bulunmaktadır.

Whatsapp çıkartma gönderemiyorum eklenmiyor, whatsapp çıkartma, whatsapp çıkartma ekleme, whatsapp çıkartma gönderme, whatsapp çıkartma göndermiyor, whatsapp çıkartma eklenmiyor

Buraya tıkladıktan sonra artık tüm çıkartmalar karşınıza gelmiş olacaktır. Çıkartmaları bu alandan göndermek istediğiniz de gönderme olmuyorsa bu durumda internet bağlantısının kontrol edilmesi gerekiyor. Nitekim yapılan kontroller netice vermez ise uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek telefonu bir kez kapatıp açtığınız da çıkartmaların artık gittiğini görebilirsiniz.

Whatsapp internet olmadan kullanabileceğimiz bir uygulama değildir. Yazdığımız yazıların karşı tarafa iletilebilmesi için internetin muhakkak olması gereklidir. Yani çıkartma, resim ya da video göndermek için karşı tarafında internet bağlantısı olmalıdır.Bunlar tamam olduğunda artık sizler de whatsapp çıkartma gönderemiyorum eklenmiyor sorunu sonrasında bahsedilen ayarları yapmanız halinde çıkartmaları göndermeye başlayabilirsiniz.

whatsapp çıkartma, whatsapp çıkartma ekleme, whatsapp çıkartma gönderme, whatsapp çıkartma göndermiyor, whatsapp çıkartma eklenmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here