Paylaş

Whatsapp çevrimiçi sorununu giderme. Giriş yapılmamasına rağmen başkalarına sürekli çevrim içi görünmek ister istemez sıkıntı yaşamaya sebep olduğundan çözüm haberimizde.

Her ne kadar sosyal medya hesaplarında yazışma yapıyor olsak da belli bir zamandan sonra numara alıp whatsapp üzerinden görüşmelerimize devam ediyoruz. Genel itibariyle rehbere kayıtlı olan tüm kişilerle mesaj yönetimini whatsapp üzerinden kurmaktayız. Yeni tanışmış olduğunuz birinin numarasını aldığımızda ona ilerleyen zamanlarda mesaj atacaksak genel itibariyle whatsapp’a giriyoruz. Whatsapp artık android ve apple cihazların da ilk indirilen uygulamalardan birisidir. Birisi yeni bir telefon aldığında yaptığı ilk yükleme whatsapp’tır. Whatsapp kendini sürekli yedekleme işleminden dolayı yükleme işlemini yaptığınızda telefon numaranızı girmenizle birlikte otomatik bilgilerde yüklemesine devam etmektedir. Tabi asıl konumuza gelecek olursak whatsapp’ta ara ara bazı sorunlarda baş gösterebiliyor. Bunlardan birisi de whatsapp’ta olmamanıza rağmen çevrim içi görünüyor olmamızdır. Alınan hata iki ilişkilerimizde sorun yaşamamıza neden olmaktadır. Şimdi bu sorunun nasıl giderileceğine göz gezdirelim.

Whatsapp çevrimiçi sorununu giderme

Whatsapp giriş yapmama rağmen neden çevrim içi görünüyor, whatsapp sürekli aktif görünüyorum, whatsapp çevrimiçi sorunu, whatsapp çevrimiçi problemi, whatsapp olmama rağmen aktif gözüküyor, whatsapp aktif görünme sorununu gidermek istiyorum. Whatsapp’ta çevrimiçi problemi herkesin başına gelen bir durumdur. Bazen uygulamada olmadığımız zamanlarda da çevrim içi gösteriyor olması eşimiz ve dostumuzla sorun yaşamamıza neden olmaktadır.

Whatsapp sürekli çevrim içi göstertiyor

Whatsapp hesaplarında yaşanan bu sorun sosyal medya hesaplarında da yaşanabilmektedir. Ama genel itibariyle whatsapp’ta yaşamanız ise ayrıca bir sıkıntı haline gelebilmektedir. Karşı tarafa bunun izahını yapabilmek için çok dil dökebilirsiniz.

Whatsapp çevrimiçi sorununu giderme, whatsapp çevrimiçi sorunu, whatsapp sürekli çevrimiçi gösteriyor, whatsapp girmeme rağmen çevrimiçi diyor, whatsapp çevrimiçi problemi, whatsapp çevrimiçi sıkıntını giderme
  • Arka planda çalışan uygulamaların kapatılmaması buna neden olan etkenler arasındadır. Yani uygulamayı geri planda kapalı hale getirmezseniz çevrim içi görünebilirsiniz.
  • Ama geri planda kapalı hale getirmenize rağmen çevrimiçi görünmeye devam ediyorsa uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyerek giriş yapmayı sağlayabilirsiniz.
  • Ayarları yaptığınızda telefonunuzu kapatıp açarak işlemleri devreye almanız halinde problemin giderildiğini sizlerde görmüş olmanız gerekiyor.
TAVSİYE YAZI: Whatsapp tabletler şuanda desteklemiyor

Whatsapp çevrim içi problemini anlatıma bağlı olarak giderebilirsiniz. Olur da whatsapp ile alakalı farklı bir problem yaşarsanız bununla ilgili bizlere yorum alanından durumu belirtebilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Watsabtan çıkmama rağmen 3 dakika daha çevrimiçi görünüyorum dediğiniz işlemleri yaptım sildim yeniden yükledim arka plan kapatıyorum sorun devam ediyor eşimle proplem yaşıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkür ederim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here