Paylaş

Whatsapp bu medya gönderilemiyor hatası. Whatsapp hesabında müzik göndermek istediğiniz de gitmiyorsa nelerin gerekli olduğunu inceleyelim.

Whatsapp uygulaması mesajlaşma üzerine kurulu olsa da farklı birçok gönderim sağlayabiliyorsunuz. Video, resim ya da müziklerin haricinde ses dosyası da gönderebilirsiniz.  Uygulama üzerinden yazışmalarınızı ve gönderimlerinizi internet bağlantısı olmadan sağlayamıyorsunuz. Tüm uygulamalarda olduğu gibi whatsapp hesabında da bazı istenilmeyen hatalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Son zamanlarda bazı kullanıcılar whatsapp üzerinden farklı bir arkadaşına mesaj gönderebildiğini, resim gönderebildiğini ancak müzik dosyası gönderiminde bu medya gönderilemiyor hatası aldığını dile getirmektedir. Alınan hatanın incelemesine yönelik çözüm yöntemlerinin araştırmasını gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Buna sebep olan etkenleri ortadan kaldırıp tekrar denemeniz halinde problemin giderildiğini sizler de görebilirsiniz.

Whatsapp bu medya gönderilemiyor hatası

Whatsapp müzik göndermiyor, whatsapp bu medya gönderilemiyor, whatsapp bu medya gönderilemiyor uyarısı nedir, whatsapp müzik gönderirken hata veriyor, whatsapp medya gitmiyor, whatsapp bu medya gönderilemiyor uyarısının çözümü için ne yapmam gerekiyor. Mesajlaşma, görüntülü arama ve sesli arama yapılan whatsapp uygulamasında müzik gönderirken bu medya gönderilemiyor uyarısının nasıl giderileceğini yazı içerisinde bulabileceksiniz.

Whatsapp müzik yollanmıyor

Whatsapp üzerinde gönderimini gerçekleştirdiğiniz müzik dosyasında oluşan bir hatadan ötürü bu medya gönderilemiyor hatası alıyor olabilirsiniz. Müzik dosyasının formatını değiştirerek tekrar gönderim işlemi sağlayabilirsiniz.

Whatsapp bu medya gönderilemiyor hatası, whatsapp medya gönderilemiyor, whatsapp müzik gönderilmiyor, whatsapp müzik dosyası gitmiyor, whatsapp bu medya gönderilemiyor, whatsapp müzik yollanmıyor

Müzik dosyası haricinde farklı bir müzik dosyası göndermeyi deneyin. Eğer onda sorunsuz bir şekilde gönderim yapabiliyorsanız gitmeyen müzik dosyasından kaynaklı hata var demektir.

  • Her ihtimale karşı telefonunuzun saat ve tarih ayarlarını kontrol edelim.
  • Haricinde yine en başta da belirttiğimiz üzere bağlantı kontrolü yapmanız da fayda bulunmaktadır.
  • Müzik dosyasında oluşan nedenle alakalı bu medya gönderilemiyor hatası her daim yaşanabilmektedir. O yüzden o dosyanın orjinalini tekrar aldığınız kişiden isteyebilir ya da telefona yükleme sağlayabilirsiniz.
  • Dosya gönderilen alanda duruyor cihazınızdan silinmişse yine aynı şekilde bu medya gönderilemiyor hatasını alabilirsiniz.

Whatsapp bu medya gönderilemiyor hatası ile ilgili yapılması muhtemel ayarlardan bahsettik takıldığınız bir yer olursa bize yorumda iletebilirsiniz. İsterseniz sizin için hazırlanan Whatsapp sabitlemeyi kaldırma kaldıramıyorum konumuzu inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here