Paylaş

Whatsapp bu gönderici kişiler listesinde yer almıyor.  Gelen mesajın altında kişiler listesinde yer almıyor uyarısı alıyorsanız çözümünü sizlere aktaracağız.

Whatsapp uygulaması mesajlaşmanın önünü açan uygulama olarak başı çekmektedir. Görüntülü konuşma, sesli mesaj gönderimi ve durum özellikleriyle kullanıcı kitlesini artırmayı başarmıştır. Whatsapp ücretsiz olmasından ötürü oldukça ilgi görmüş ve beraberinde bir çok sosyal medya hesabıyla birlikte benzer uygulamalar çıkmıştır. Tüm uygulamalar da olduğu gibi whatsapp uygulaması da kendi içerisinde güncellemeler yaparak önemli değişikliklere gitmiştir. Hesap içerisinde daha öncesinde hiç görmediğiniz bazı durumlarla karşılaşıldığında ister istemez aklınıza soru işaretleri gelmektedir. Bunlardan bir tanesi de yazımıza konu olan bu gönderici kişiler listesinde yer almıyor uyarısıdır. Telefon rehberiniz de kayıtlı olsun ya da olmasın her isteyen kişi sizin telefon numaranıza ulaştığında whatsapp üzerinden mesaj atabilir. Tabi bu mesajı attıktan sonra engelleyip engellemek sizin elinizdedir. Şimdi gelelim mesaj içeriğinin ne anlam ifade ettiğinin bilgisini öğrenmeye.

Whatsapp bu gönderici kişiler listesinde yer almıyor

Whatsapp kişi listesinde yer almıyor ne demek, whatsapp kişi listesinde yok uyarısı, whatsapp gönderici listede yer almıyor, whatsapp gönderici yok, whatsapp gönderici yer almıyor ne demek, whatsapp kişiler listesinde gözükmüyor hatası. Whatsapp üzerinde belli başlı uyarılar gelebilmektedir. Alınan uyarılar bazen bazı şeylerin öğrenilmesinde sizlere yardımcı olabilmektedir. Nitekim bu gönderici kişiler listesinde yer almıyor uyarısı da bundan dolayı gelmektedir.

Whatsapp kişiler liste yok

Telefon rehberinize yer almayan ve daha öncesinde hiç yazışmadığınız biri size mesaj gönderdiğinde bu uyarıyı altta görebilirsiniz. Bu gönderici kişiler listesinde yer almıyor uyarısının temel nedeni o kişiyle bir görüşme sağlanmadığından kaynaklıdır.

Whatsapp bu gönderici kişiler listesinde yer almıyor, whatsapp listede yer almıyor, whatsapp kişi listesinde yok, whatsapp gönderici listede yer almıyor, whatsapp listede yok ne demek, whatsapp gönderici listede gözükmüyor

Uyarının hemen altında engelle, şikayet et ya da ekle butonunu göreceksiniz. Kişi tanıdığınız biri ise çaktırmadan onu ekle diyerek listeye ekleyebilirsiniz. Ama eğer listeye eklemek istemediğiniz biri ve sizi rahatsız ediyorsa bu durumda bu kişiyi engelle diyerek engel listesine ekleyebilirsiniz.

Farklı bir numaradan yazarsa yine aynı yöntem ile engelleme yaparsanız sorunsuz bir şekilde sohbetinize devam edebilirsiniz. Olurda farklı bir problem yaşarsanız bizi yorumdan bilgilendirebilirsiniz.

Haricinde sizin için hazırladığımız Whatsapp herkesten silinen mesaj bulunabilir mi yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here