Paylaş

Whatsapp birine telefon numarası gönderme. Rehberdeki kişinin numarasını başka birine whatsapp üzerinden gönderebilmek için detaylar yazımızda.

Günlük hayatta tanıyor olduğumuz kişilerin bazen numaraları bizde olmayabilmektedir. Acil numaraya ihtiyacımız olduğunda anında numara bilgilerini başka bir tanıdığımızdan istemekteyiz. Numara istediğimiz kişi de bize genelde numarayı whatsapp üzerinden anında gönderim sağlamaktadır. Bunun üzerine whatsapp hesabında kişinin numarasını ‘Kişi ekle’’ diyerek rehberimize ekleme sağlamaktayız. Ama siz numara gönderiminin nasıl olduğunu bilmediğiniz de sizi arayıp böyle bir numara istediklerinde eminim ki onlara numara göndermek yerine hatta kalmasını ve numarayı söylediğinde kayıt etmesini istiyorsunuzdur. Siz de artık herkesin yaptığı gibi numarayı whatsapp üzerinden doğrudan gönderebilmek için ayarlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yaptığımız incelemeler sonrasında numara gönderiminin nasıl ve nereden yapacağınıza ilişkin detay bilgilerinin kontrollerini gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu sayede whatsapp üzerinden karşı tarafa numaranın doğrudan gönderimini sağlayacağız.

Whatsapp birine telefon numarası gönderme

Whatsapp birine numara gönderme, whatsapp üzerinden numara gönderme, whatsapp başka birine numara nasıl gönderilir, whatsapp rehberden numara gönderme, whatsapp numara gönderme nasıl yapılır, whatsapp kişi numarasını başka birine gönderme. Rehberinizde var olan birinin numarasını başka bir arkadaşınız istediğinde ona gönderebilmek için sağlanacak ayarları birlikte gözden geçirerek yaşanan sorunu ortadan kaldıracağız.

Whatsapp numara gönderemiyorum

Yakın bir arkadaşınız sizi arayıp onda olmayan birinin numarasını istediğinde bir yere not almasını istemenize gerek yok. Doğrudan whatsapp üzerinden karşı tarafa numarayı aynı şekilde gönderimini sağlayabilirsiniz.

Whatsapp birine telefon numarası gönderme, whatsapp numara gönderme, whatsapp başka birine numara gönderme, whatsapp numara gönderemiyorum, whatsapp telefon numarası gönderme, whatsapp numara nasıl gönderilir

  • İşlemlerin yapılabilmesi için öncelikle whatsapp hesabına geliyoruz.
  • Whatsapp alanına girdikten sonra numarayı göndereceğiniz kişinin sohbet alanına geliyoruz.
  • Sohbet alanına geldiğinizde sağ alt taraf alanında ataç işareti göreceksiniz. Ataç işaretine tıkladığınız da gelen seçenekler içerisinden ‘’Kişi’’ bölümüne giriş yapıyoruz.
  • Kişi kısmına erişim gerçekleştirdiğiniz de gelen ekranda whatsapp üzerinde bulunan rehbere ulaşacaksınız. Buradan hangi kişinin numarasını göndermek istiyorsanız o kişiyi seçip gönder butonuna tıklamanız yeterlidir.
  • Karşı taraf direk o kişiyi kişi ekle diyerek rehberine ekleyebilir ya da buradan numarayı alarak arama sağlatabilir.

Whatsapp birine telefon numarası gönderme ayarlarını sağlanan işlem aşamalarıyla birlikte sonuçlandırdık. Yapılan ayarlardan kafanızı kurcalayan bir yer olursa bize yorumdan paylaşabilirsiniz. Dilerseniz Whatsapp sohbet sabitleme nerede bulamıyorum yazımıza göz gezdirebilirsiniz.

Whatsapp birine telefon numarası gönderme, whatsapp numara gönderme, whatsapp başka birine numara gönderme, whatsapp numara gönderemiyorum, whatsapp telefon numarası gönderme, whatsapp numara nasıl gönderilir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here