Paylaş

Whatsapp bir şey ters gitti hatası veriyor. Whatsapp durum yükleme işlemleri sırasında karşılaşılan hatalardan birisi olan bu problem için neler gerekli anlatımı sağlayacağız.

Son zamanlarda whatsapp hesaplarına durum yüklemesi yapmak isteyen kişilerde bir şey ters gitti şeklinde uyarı gelmektedir. Genel olarak video paylaşımı sırasında meydana gelen bu sorunun nasıl giderileceğini ise sizlere aktarımını detaylı şekilde sunacağız. Oluşan sorunla bire bir karşılaştığımızdan dolayı problemin ne ile ilgili olduğuna bakacağız. İlk olarak bağlantı noktasında sorun olabileceği ihtimalini düşünebilirsiniz. Yani bağlantınız varsa bile hızda yavaşlık olması halinde paylaşacağınız durum etki etmeyebilir. Wifi ağı üzerinden bağlantı kuruyorsanız eğer mobile bağlantı kurabilirsiniz. Mobile bağlantı kuruyorsanız eğer wifi ağına bağlantı kurarak deneme yapabilirsiniz. Ancak bazen bu işlemleri yapmakta yarar vermemektedir. Tekrar aynı hata meydana gelebilmekte ve durum paylaşımı bir türlü devreye girmemektedir. Nasıl giderildiğine dair tüm bilgilerini sizlere aşağıda sunumunu gerçekleştireceğiz.

Whatsapp bir şey ters gitti hatası veriyor

Whatsapp bir şey ters gitti diyor, whatsapp lütfen tekrar dene, whatsapp tekrar dene diyor, whatsapp durum paylaşırken tekrar dene diyor, whatsapp durum paylaşırken bir şey ters gitti paylaşım yapmıyor, whatsapp bir şey ters gitti sorunu nasıl giderilir. Whatsapp hesabına girip durum alanına geldikten sonra video paylaşım yapmak istediğinizde belirttiğimiz hata bir anda karşınıza gelebilir. Durduk yere oluşan bu hata sonrasında durumun paylaşılması için gerekli olan neler varsa bunları sizlere aktaracağız.

Whatsapp tekrar denemek için dokunun

Bağlantılarda hiçbir sorun gözükmüyor olmasına rağmen bir şey ters gitti hatasının gelmesi ister istemez canınızı sıkacaktır. Lütfen tekrar denemek için dokunun şeklinde bir yazı göreceksiniz. Bu alandaki yazı oldukça önemlidir.

Whatsapp bir şey ters gitti hatası veriyor, whatsapp bir şey ters gitti, whatsapp bir şey ters gitti diyor, whatsapp tekrar denemek için dokunun, whatsapp tekrar dene, whatsapp durum atarken tekrar dene diyor

Siz durum paylaşımı yapıp hesabın dışına çıktığınızda tekrar girdiğiniz esnada bu hata karşınıza gelecektir. Gelen hatayla birlikte tekrar denemek için dokunun dediğinden ötürü dokunmanız da yarar bulunmaktadır. Buraya dokunduktan sonra uygulamadan çıkmadan beklemeniz gerekiyor. Biraz beklediğinizde paylaşmak istediğiniz durumun yayına girdiğini görebilirsiniz.

Whatsapp bir şey ters gitti hatası veriyor sorunu için yapmanız gereken tek işlem belirttiğimiz işlemdir. Hatanın neden dolayı geldiğini söylemek gerekirse de uygulama güncel olmadığından kaynaklı olabilir. Bundan dolayı uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemesini gerçekleştirelim. Uygulama kaldırılıp tekrar yükleme sağladıktan sonra hata giderilmiş olması gerekiyor.

Hafıza alanında yer yoksa bu da ilgili hatanın meydana gelmesinin diğer nedenleri arasında yer alacaktır. Hata belirttiğimiz ayarlara rağmen hala daha devam ediyorsa bunu bize yorumdan iletebilirsiniz.

TAVSİYE YAZI: Whatsapp başarısız oldu bellek yetersiz diyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here