Whatsapp bildirim ışık rengini değiştirme. Whatsapp üzerinden gelen bildirimlerin renk ışığının nasıl değiştirileceğine dair detaylar haberimizde.

Akıllı telefonların çıkışıyla beraber indirmiş olduğumuz uygulamalarda da fazlalaşma olmaktadır. Yeni yeni uygulamalar çıktıkça bu uygulamaları tek tek telefonumuza indirip kullanımını gerçekleştirmekteyiz. Facebook, twitter, instagram, tik tok veya snapchat bunların yanına artık bip messenger ile whatsapp’ı da eklersek baya bir uygulama telefonlarımızda eklidir. Herkesin kendince sıklıkla kullanım sağlamış olduğu uygulama bulunmaktadır. Mesajlaşma uygulaması olarak herkesin kullanım sağlamış olduğu uygulamalardan birisinin adı hiç şüphesiz whatsapp uygulamasıdır. Uygulamaların bildirim seslerini, mesaj bildirimlerini ya da buna bağlı bildirimin ışık rengini değiştirebiliyorsunuz. Evet telefonunuzun ön yüzünde bildirim ışığı işareti varsa bunu her uygulamaya göre ayarlayabilirsiniz. Böylelikle mesajın hangi alandan geldiğini uzaktan da olsa anlayabilirsiniz. Whatsapp hesabından genel bildirim ışığının rengi hoşunuza gitmiyorsa bunu da yine aynı şekilde ayarlayabilmek mümkündür.

Whatsapp bildirim ışık rengini değiştirme

Whatsapp bildirim ışık rengi nasıl değişir, whatsapp bildirim rengi değiştirme, whatsapp bildirim rengi nereden değişir, whatsapp bildirim rengini bulamıyorum, whatsapp bildirim rengi değişmiyor, whatsapp bildirim rengini değiştirmek için ne yapmam gerekiyor. Whatsapp hesabında sürekli konuşma yapıyorsanız ya da bu alanı aktif olarak kullanıyorsanız o halde değişime dair işlemleri de yine kendiniz sağlayabilirsiniz. Mesaj sesini, arama sesini ya da buna bağlı bildirimin geldikten sonra ki rengini tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Whatsapp bildirim ışığı nerede

Whatsapp üzerinde gelen mesaj bildiriminin daha mesaja bakmadan telefona bakınca doğrudan anlayabilmek için bildirim rengi ayarlarını kendiniz öncesinde yapmalısınız.

Whatsapp bildirim ışık rengini değiştirme, whatsapp bildirim rengi değişmiyor, whatsapp bildirim rengi değiştirme, whatsapp bildirim rengi nerede, whatsapp bildirim ışık rengi, whatsapp bildirim ışığını bulamıyorum

Whatsapp hesabına giriş gerçekleştirdikten sonra sağ üst alanda bulunan (…) bölüme tıklıyoruz. Oradan ‘’Ayarlar’’ alanına girişi sağlayıp buradan da ‘’Bildirimler’’ bölümüne girişimizi gerçekleştiriyoruz. Bildirimler alanına giriş yaptıktan sonra gelen ekranda ‘’Işık’’ yazısı göreceksiniz.

Buradaki ışığı siz kendinize bağlı olacak şekilde seçilimi sağlayabilirsiniz. Whatsapp bildirim ışık rengini değiştirme ayarları noktasında aklınıza takılan bir yer olursa bunu bize yorumdan paylaşmanız yeterlidir. Onun haricinde sizler için hazırlamış olduğumuz Whatsapp sohbet sabitleme nerede bulamıyorum yazımızı inceleyebilirsiniz. İyi gezintiler dilerim.

Whatsapp bildirim ışık rengini değiştirme, whatsapp bildirim rengi değişmiyor, whatsapp bildirim rengi değiştirme, whatsapp bildirim rengi nerede, whatsapp bildirim ışık rengi, whatsapp bildirim ışığını bulamıyorumWhatsapp bildirim ışık rengini değiştirme, whatsapp bildirim rengi değişmiyor, whatsapp bildirim rengi değiştirme, whatsapp bildirim rengi nerede, whatsapp bildirim ışık rengi, whatsapp bildirim ışığını bulamıyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz