Paylaş

Whatsapp aramalarım nerede görünmüyor. Whatsapp uygulamasında yaptığınız sesli aramaları bulabilmenin yöntemlerini yazımızda aktaracağız.

Sohbet uygulaması olarak Play store ve Apple store uygulamaları üzerinden telefonlarımıza ücretsiz şekilde indirmiş olduğumuz whatsapp uygulamasında arama da yapabiliyoruz. Sadece sohbet amaçlı değil sesli arama da yapabiliyorsunuz. Bunun dışında aramalarınızı görüntülü şekilde de işleme koyabilmek mümkündür. Yani zaman içerisinde teknoloji ağının gelişmesiyle birlikte bu alanda da önemli değişikliklerin olduğunu belirtebiliriz. Telefon aldıktan sonra uygulama olarak ilk akla ve gelen ve indirilen uygulamadır. Whatsapp hesaplarında yaptığınız aramaların ilerleyen dönemlerde ne zaman yaptığınıza dair tarih bilgilerini görmek isteyebilirsiniz. Bunu bulabilmek için ise arama alanına girmeniz gereklidir. Aramalar bölmesine nasıl girileceğini ve gelen aramaların nerede bulacağınızı inceleyeceğiz. Çoğu whatsapp kullanıcısı uygulamanın kendi içerisindeki alana giriş yapabilmektedir. Ancak girilen alanda aramaların görünmediğini ve bu aramaların neden gözükmediğini öğrenmek istemektedir.

Whatsapp aramalarım nerede görünmüyor

Whatsapp aramalar yok, whatsapp aramalarını göremiyorum, whatsapp aramaları bulamıyorum, whatsapp aramalar çıkmıyor, whatsapp aramaları bulmak için ne yapmam gerekiyor, whatsapp yaptığım aramalar nerede. Mobil telefonlarımıza sohbet amaçlı indirmiş olduğumu whatsapp uygulamasında internet varken aynı zaman da sesli aramada gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede hiç sorun yaşamadan karşı tarafla görüşmenizi sesli olarak gerçekleştirebilmektesiniz.

Whatsapp aramalarımı bulamıyorum

Whatsapp üzerinde yapılan bu aramaların uygulama içerisindeki arama alanına kayıt edildiğini bu alanda tutulduğunu da biliyorsunuzdur. Whatsapp uygulamasına giriş yaptığınızda alt alanda ‘’Aramalar’’ adı altında bir alan göreceksiniz. Aramalar kısmına erişimimizi yaptığınız da ise gelen ekranda yapılan aramalara ilişkin bilgilerin tamamını görebileceksiniz.

Whatsapp aramalarım nerede görünmüyor, whatsapp aramalar yok, whatsapp aramaları bulamıyorum, whatsapp aramalar gözükmüyor, whatsapp aramalar çıkmıyor, whatsapp aramaları nerede

Çoğu kullanıcı söylediğimiz bu alana girdiğinde yapılan aramaların çıkmadığını dile getirmektedir. O zaman başka biri tarafından arama bilgilerinin silindiğini düşünebilirsiniz. Bu silme işlemini ben yapmadım diye düşünebilirsiniz. Fakat siz telefonu arkadaşınıza verdiyseniz o da birini aradıysa bu arama sonucunda numara görünmesin diye aramaların tamamını silmiş olabilir.

Böyle bir işlemin de olmadığını varsayacak olursak bu durumda whatsapp uygulamasıyla alakalı mı sorun olup olmadığını test edebilmek için uygulamayı kaldırıp yeniden yükleyelim. Ardından telefonunuza bir kere kapatıp açtıktan sonra tekrar aramalar alanına girmelisiniz.

TAVSİYE YAZI: Whatsapp tarih ve saat hatası alıyorum

Whatsapp aramalarım nerede görünmüyor diyenler yukarıdaki bilgileri işleme koyması halinde sorun kalmadan işlemlerini sağlayabilecektir. Sormak istediğiniz yer varsa bize bunu yorumdan iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here