Paylaş

Vodafone numaram karşı tarafa gözükmesin. Vodafone numaranızla ile arama sağladığınız numara gizlensin görünmesin istiyorsanız işlem detayları haberimizde.

Çok sevdiğimizin birinin sesini bazen özler ama arama yapamadığımız anlar olur. Çünkü onunla küs olabilirsiniz. Bazen anlarda ise telefon kullanıcıları karşı tarafı gizliden aramaktadır. Sizlerinde başına muhakkak günlük hayatta gelen bir durumdur. Bir anda gizli numaradan birinin aradığını görebilirsiniz. Numarasını gizli tutup daha sonrasında telefonu açtığınız da karşı taraftan hiç sesin gelmemesinin temel nedeni de budur aslında. Vodafone hat kullanıcıları gizli numaradan başka birini nasıl arayacağını ise merak etmektedir. Yani numarasının karşı tarafa gösterilmesini istememektedir. Bunu yapabilmeniz için telefondan numaranın başına neyin getirilmesi gerektiğine birlikte bakarak sorunumuzu ortadan kaldıracağız.

Vodafone numaram karşı tarafa gözükmesin

Vodafone numaram karşı tarafa görünmesin, vodafone numaram karşı tarafa çıkmasın, vodafone numaramın karşı tarafa görünmesini istemiyorum, vodafone numaram gizlensin istiyorum, vodafone numara gizleme nasıl yapılır, vodafone numara gizlilik ayarları. Numaranızın gizli olmasına rağmen karşı taraf beni gördü gibi bir durum olmaz. Yani en fazla numara aranmayacaktır. Onun da temelde olan nedeninden bahsedeceğiz.

Vodafone numaram çıkmasın

Numaranızın karşı tarafa çıkmaması için ilk olarak rehberde ya da arayacağınız numarayı bir kenara not alalım. Numarayı not aldıktan sonra telefonunuzdan ”#31#” tuşlaması sonrasında devamına kişinin numarasını giriyorsunuz. Arayacağımız kişinin numara bilgilerini girip arama butonuna tıkladığınız da ise artık arama yaptığınız kişi sizin numaranızı bilmeyecektir.

Vodafone numaram karşı tarafa gözükmesin, vodafone numaram gizlensin, vodafone numara gizleme, vodafone numaram görünmesin, vodafone numaram çıkmasın, vodafone numara gözükmesin

  • Bazende numara gizlediğiniz da ”Aradığınız kişi gizli numaralardan gelen aramaları kabul etmemektedir.” anonsu ile karşılaşabilirsiniz.
  • Bunun gelme sebebi aramış olduğunuz kişi gizli numaralara hattının kapatılmasını gerçekleştirmiştir.
  • Dolayısıyla bu numaraya arama yapabilirsiniz ancak sadece numaranız açık iken arama sağlanabilir.
  • Numara gizleyen birini gizli numaradan arayamazsınız.
  • Ama eğer gizliye kapalı hale getirmemişse bu durumda arama sağladığınız da arama yapabilirsiniz. Ve gizliden arama sağlanacaktır. Tek yapılması gereken numaranın başına #31# yazıp devamında numarayı aramaktır.
  • Böylelikle gizli arama işlemlerimizi de tamamlamış olacağız.

Vodafone numaram karşı tarafa gözükmesin diyenlere özel hazırladığımız bu yazı sonrasında siz de vodafone hattınızdan artık gizli arama sağlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here