Vestel V Tab 8010 Format Atma Nasıl Yapılır bilgilerini paylaştıktan sonra hard reset ve tabletim açılmıyor sorunlarınızın cevabını bu makalemizde bulabileceksiniz.

Kullanımı ile herkesin gönüllerinde yer edinen tabletler arasında en çok tercih edilen model ve markalarından birisi de hiç şüphesiz Vestel V Tab 8010 ‘dur. Çocuklarına uğraş olsun diye alınan ya da genel anlamda flim ya da video yükleme aracı olarak kullanılan bu ürünlerle ilgili yaşanan yavaşlık, kasma ya da cihazın açılmama sonrasında yapılacak adımları siz değerli makale okurlarımız için gerçekleştireceğiz.

Vestel V Tab 8010 Sıfırlama Nasıl Yapılır Detaylı olarak  ilgili adımlarınıza başlamadan önce cihazınızın şarj seviyesinin %70 in üstünde olup olmadığının kontrol edilmesi gereklidir. Eğer şarj seviyesi %70 in altında olursa işlemlerin başarılı olma olasılığı düşecektir. Yaptığımız bu işlem sonrasında  sıfırlama adımlarında ilk olarak bunu kontrol ediyoruz, kontrolleri sağladıktan sonra sıfırlama işlemlerini yapabilirsiniz.

Vestel V Tab 8010 Format Atma Nasıl Yapılır

Vestel V Tab 8010 Format Atma Nasıl Yapılır, vestel v tab 8010, vestel v tab 8010 hard reset, vestel 8010 reset, vestel v tab 8010 açılmıyor, vestel v tab 8010 sıfırlama

Vestel v tab 8010 açılmıyor  diyorsanız artık doğru yerdesiniz. Sizlere konuyu tek tek adım adım paylaşarak 2 yöntem sunacağız. İlk olarak

 • Öncelikle ”Uygulamar” alanına giriyoruz.
 • Devamında ”Ayarlar” bölümüne girip devam ediyoruz.
 • Ayarlar bölümüne giriş sağladıktan sonra gelecek olan ekranda ”Yedekle ve Sıfırla” butonuna olacaktır. Bu ikona tıklıyoruz.
 • Yapılan işlemden sonra gelen sayfanın alt satırında bulunan ”Fabrika verileri sıfırla” butonuna tıklıyoruz.
 • Sonrasında ”Tableti sıfırla’‘ya basıyoruz.
 • Devamında  ”Herşeyi Sil” bölümüne tıklıyoruz.
 • Yaptığımız işlemler sonrasında ayarlarımızın devreye alınabilmesi için gelen uyarıya tamam diyoruz.
 • Tamam dedikten sonra sıfırlama işlemleri gerçekleştirilmiş olacağından dolayı işlem adımında bekliyoruz.

Vestel v tab 8010 hard reset

Vestel V Tab 8010 Format Atma Nasıl Yapılır, vestel v tab 8010, vestel v tab 8010 hard reset, vestel 8010 reset, vestel v tab 8010 açılmıyor, vestel v tab 8010 sıfırlama

İlk adımda yaptığımız işlem sonrasında cihaz açılırken sizi yönlendirdiği adımları tek tek takip etmeniz gerekecektir. Bu takip sonrasında cihazınız açılacak ve fabrika ayarlarına dönen cihazınız rahat bir şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Vestel v tab 8010 sıfırlama

Vestel V Tab 8010 Format Atma Nasıl Yapılır, vestel v tab 8010, vestel v tab 8010 hard reset, vestel 8010 reset, vestel v tab 8010 açılmıyor, vestel v tab 8010 sıfırlama

1 yöntemimizi sağladık, 2 yöntemimiz ise ayarlarının yapılandırılabilmesi adına aşağıdaki adımları inceleyerek tamamlayabileceksiniz.

 • Öncelikle cihazımızı tamamen kapatıyoruz,
 • Daha sonrasında  tabletin Seç Açma (+) ve Tablet Home tuşu ile (+) Güç Tuşuna basılı tutup devam ediyoruz,
 • Devamında Recovery yazısını gördüğümüzde basılı tuttuğumuz tuşları bırakabilirsiniz.
 • Açılan ekranda Recovery menüsü olacaktır. Bu menünün içerisinde yer almakta olan ”Wipe data / factory reset ” bölümüne gelmemiz lazım bu işlem için Seç Açma(+) ya da Ses kısma (-) tuşlarını kullanabilirsiniz. Üzerine geldikten sonra Tablet GÜÇ Home tuşuna basılı tutuyoruz,
 • İşlemin devamında ekranda yer almakta olan ses kısma (-) tuşu ile  ”YES-delete all user data” seçeneğine gelip Tablet GÜÇ tuşuna basılı tutuyoruz,
 • Yaptığımız bu işlemden dolayı telefonumuzda bütün bilgiler silinecektir. Onun öncesinde yedekleme yapmadıysanız bilgiler geri gelmeyecektir.
 • Vestel tablet ilgili işlemlerimizin sonuna geldiğimiz son işlem olarak ”Reboot system now” seçeneğine geldikten sonra Tablet GÜÇ tuşuna basılı tutuyoruz, yaptığımız bu işlem sonrasında Vestel tablet cihazımız yeniden açılacaktır. Biraz gecikmeli açılma olabilir beklememiz gerekiyor.

Vestel V Tab 8010 Format Atma Nasıl Yapılır ile ilgili 2 yöntemimiz sonrasında cihaz açılırken biraz beklemeniz gerekecektir. Bu bekleme sonrasında cihazınız otomatik olarak açılacak ve sizi yönlendirecektir. Gelen yönlendirmeleri takip etmeniz halinde artık cihazı sanki ilk almış gibi kullanabilirsiniz.

Siz kıymetli arkadaşlarımız için hazırlamış olduğumuz Vestel V Tab 7020 Sıfırlama Nasıl Yapılır Detaylı makalemizi inceleyebilirsiniz.

 

Önceki İçerikVestel V Tab 7020 Sıfırlama Nasıl Yapılır Detaylı
Sonraki İçerikinstagram Hesabını Geçici Olarak Kapatma Resimli
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz