Vestel V Tab 7020 Sıfırlama Nasıl Yapılır Detaylı olarak anlatıp, format atma ve hard reset işlemleriniz ile açılmıyor sorunu için sizleri makalemizde aydınlatacağız.

Tablet kullanıcılarının vazgeçilmezlerinden biri olan Vestel V Tab 7020 ile ilgili son zamanlarda yaşanan desen kilidini unutma ya da cihazda yaşanan aksaklıklar sebebiyle oldukça sıkıntılar yaşanmaktadır. Cihazda yaşanan bu sıkıntılar sonrasında yavaşlık, açılmama problemi ile ilgili işlemlerimizin düzeltilebilmesi için yapılması gereken cihazı fabrika ayarlarına geri döndürmektir. Bu işlemin nasıl yapılacağını ise size 2 yöntem ile anlatacağız.

Vestel V Tab 7020 Sıfırlama Nasıl Yapılır Detaylı olarak  ilgili adımlarınıza başlamadan önce cihazınızın şarj seviyesinin %70 in üstünde olup olmadığının kontrol edilmesi gereklidir. Eğer şarj seviyesi %70 in altında olursa işlemlerin başarılı olma olasılığı düşecektir. Yaptığımız bu işlem sonrasında  sıfırlama adımlarında ilk olarak bunu kontrol ediyoruz, kontrolleri sağladıktan sonra sıfırlama işlemlerine başlayabiliriz.

Vestel V Tab 7020 Sıfırlama Nasıl Yapılır Detaylı

Vestel V Tab 7020 Sıfırlama Nasıl Yapılır Detaylı, vestel v tab 7020, vestel v tab 7020 hard reset, vestel v tab 7020 format atma, vestel v tab 7020 açılmıyor,vestel v tab 7020 sıfırlama

Vestel v tab 7020 açılmıyor  adımları ile ilgili uygulayacağım 2 yöntemde ilkini aşağıdaki adımları izleyerek sağlayabileceksiniz.

 • Tabletimiz üzerinden ilk olarak ”Uygulamar” alanına tıklıyoruz.
 • Daha sonrasında ”Ayarlar” bölümüne giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
 • Ayarlar bölümüne giriş sağladıktan sonra gelecek olan ekranda ”Yedekle ve Sıfırla” butonuna olacaktır. Butona tıklayıp işlemlerimize devam ediyoruz.
 • İşlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra gelen sayfanın alt satırında bulunan ”Fabrika verileri sıfırla” butonuna tıklıyoruz.
 • Açılan ekranda ”Tableti sıfırla’‘ya basıyoruz.
 • Devamında  ”Herşeyi Sil” bölümüne tıklıyoruz.
 • Yaptığımız işlemler sonrasında ayarlarımızın devreye alınabilmesi için gelen uyarıya tamam diyoruz.
 • Tamam dedikten sonra sıfırlama işlemleri gerçekleştirilmiş olacağından dolayı işlem adımında bekliyoruz.

Vestel v tab 7020 açılmıyor

Vestel V Tab 7020 Sıfırlama Nasıl Yapılır Detaylı, vestel v tab 7020, vestel v tab 7020 hard reset, vestel v tab 7020 format atma, vestel v tab 7020 açılmıyor,vestel v tab 7020 sıfırlama

Yapılan işlemler sonrasında cihazınız açılacaktır. Açılan aşamada cihazın sizlere yönlendirme sağladığı adımları izleyerek devamını sağlayabilirsiniz.

İşlem adımlarını gerçekleştirdiğimiz için artık 2. yöntemimize geçebiliriz.

Vestel v tab 7020 format atma

Vestel V Tab 7020 Sıfırlama Nasıl Yapılır Detaylı, vestel v tab 7020, vestel v tab 7020 hard reset, vestel v tab 7020 format atma, vestel v tab 7020 açılmıyor,vestel v tab 7020 sıfırlama

vestel v tab 7020 format atma adımıyla alakalı olarak aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

 1. Vestel tabletimizi tamamen kapatıyoruz,
 2. Devamında tabletin Seç Açma (+) ve Tablet Home tuşu ile (+) Güç Tuşuna basılı tutuyoruz,
 3. Yaptığımız işlemler sonrasında Recovery yazısını gördüğümüzde basılı tuttuğumuz tuşları bırakabilirsiniz.
 4. Açılan ekranda Recovery menüsü olacaktır. Bu menünün içerisinde yer almakta olan ”Wipe data / factory reset ” bölümüne gelmemiz lazım bu işlem için Seç Açma(+) ya da Ses kısma (-) tuşlarını kullanabilirsiniz. Üzerine geldikten sonra Tablet GÜÇ Home tuşuna basılı tutuyoruz,
 5. İşlemin devamında ekranda yer almakta olan ses kısma (-) tuşu ile  ”YES-delete all user data” seçeneğine gelip Tablet GÜÇ tuşuna basılı tutuyoruz,
 6. Yaptığımız bu işlemden dolayı telefonumuzda bütün bilgiler silinecektir. Onun öncesinde yedekleme yapmadıysanız bilgiler geri gelmeyecektir.
 7. Vestel tablet ilgili işlemlerimizin sonuna geldiğimiz son işlem olarak ”Reboot system now” seçeneğine geldikten sonra Tablet GÜÇ tuşuna basılı tutuyoruz, yaptığımız bu işlem sonrasında Vestel tablet cihazımız yeniden açılacaktır. Biraz gecikmeli açılma olabilir beklemenizde fayda bulunuyor.

İşlem sonrasında cihaz açılırken beklemeniz gerekecektir. Beklerken de cihazın sizi yönlendirdiği adımları kontrol etmeniz lazım. Bu işlemler sonrasında artık tabletiniz fabrika ayarlarına geri döndüğü için yavaşlık, kasma sorunu yaşamadan rahat bir şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Vestel Tabletlere Format Nasıl Atılır Detaylı Anlatım Makalemizi inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz