Vestel Televizyonda Ses Gidip Geliyor Sorunu arızası için ilgili araştırmalarımızı sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz. Televizyonun sesi gidip geliyo, az çıkıyor, veya kesiliyor problemlerin çözümü için yapmanız gerekenleri aşağıda sizlere sunumunu gerçekleştireceğiz.

Evimizin olmazsa olmaz ürünlerinden biri olan televizyonlarımızda dizi,flim yada maç izlediğimiz esnada var olan sesin gidip gelmesi oldukça sıkıntı vermektedir. Hiç bir ayar ile oynamadıysanız ve böyle bir problem bir anda meydana geldiyse bu durumda yapmanız gerekenleri ele alacağız. Yapacağımız işlem adımlarımız sonrasında probleminiz ortadan kalkacaktır. Öncelikle sesin gidip gelmesi bir bakıma donanımsal kaynaklı olduğunu düşünseniz bile sorunun çözümünü kendinizde gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak televizyonunuzun içerisindeki ses ayarları alanında giriş işlemi gerçekleştirdikten sonra problemin ortadan kalkmasına yönelik müdahalelerin nereden ve nasıl yapılacağını aşağıda sizlere kapsamlı olarak anlatımını sağlayacağız.

Vestel Televizyonda Ses Gidip Geliyor Sorunu

televizyonun ses gidip geliyor, vestel tv ses az çıkıyor, televizyonun ses az çıkıyor, vestel tv ses kesiliyor, televizyonun sesi kendilğinden kesiliyor, vestel tv ses ayarı, tv ses gidip gelioo, tv de ses gidip gelmeye başladı tarzındaki sorunlarınız sonrasında yapılacak olan işlem ayarlarınızı kapsamlı olacak şekilde sizlerin huzuruna sunacağız. Böylelikle yaşanan sorun ortadan kalkacaktır.

Vestel Tv Ses Az Çıkıyor

Kullanımını gerçekleştirmiş olduğunuz televizyonunuz eğer Vestel tv ise bu durumda volume ayarlarını yukarıya çekmenize rağmen hala daha seste yükselme olmuyorsa bu durumda yapılacak olan işlem adımlarını sizlere paylaşacağız.

  • İlk olarak televizyon kumandasını elimize alıyoruz.
  • Kumandayı elimize aldıktan sonra kumanda üzerinde yer almakta olan ”Menü” tuşuna tıklıyoruz.
  • Sonrasında karşınıza gelecek olan ekran seçenekleri içerisinde ”Ayarlar” menüsüne giriş işlemi gerçekleştiriyoruz.
  • Ayarlar alanına içerisine girişiniz sonrasında karşınıza sizlere seçenek sunacaktır. Bu seçenekler içerisinde ”Dil ya da Ses” adı altında bir şık olacaktır. Yer alan seçeneğe tıklayıp ayarlara devam ediyoruz.
  • Karşımıza gelecek olan ekran bilgilendirmesinde bulunan Menü alanı içerisindeki seçenekler alanında ise ses ve ses alt yazılarınızı buna bağlı tanımlamalarını sağlayabilirsiniz.

Vestel Tv Kesiliyor

Yaptığımız ayarlar sonrasında hala daha sesin kesilip gidip gelmeler yaşanıyorsa bu durumda cihazın donanımsal kaynaklı bir hatası olabileceği göz önünde bulundurabilirsiniz.

Haliyle bir televizyoncu yardımıyla ilgili cihazın içeriği kontrol ettirilmeli ve buna bağlı bir karar kılınmalıdır.

Vestel Televizyonda Ses Gidip Geliyor Sorunu, televizyonun ses gidip geliyor, vestel tv ses az çıkıyor, televizyonun ses az çıkıyor, vestel tv ses kesiliyor, televizyonun sesi kendilğinden kesiliyor Vestel Televizyonda Ses Gidip Geliyor Sorunu, televizyonun ses gidip geliyor, vestel tv ses az çıkıyor, televizyonun ses az çıkıyor, vestel tv ses kesiliyor, televizyonun sesi kendilğinden kesiliyor Vestel Televizyonda Ses Gidip Geliyor Sorunu, televizyonun ses gidip geliyor, vestel tv ses az çıkıyor, televizyonun ses az çıkıyor, vestel tv ses kesiliyor, televizyonun sesi kendilğinden kesiliyor Vestel Televizyonda Ses Gidip Geliyor Sorunu, televizyonun ses gidip geliyor, vestel tv ses az çıkıyor, televizyonun ses az çıkıyor, vestel tv ses kesiliyor, televizyonun sesi kendilğinden kesiliyor

Televizyonunuz içerisinde karşılaştığınız farklı sorunları yorum alanında bizlere iletmeniz yeterli olacaktır.

Önceki İçerikinstagram Hesabım Calındı Geri Alamıyorum
Sonraki İçerikTelevizyonda Görüntü Var Ses Yok Sorunu
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz