Vestel smart tv wireless display gözükmüyor çıkmıyor. Telefon ekranını vestel smart tv ye aktarabilmeye aracı olan wireless display gelmiyorsa çözümü yazıda anlattık.

Televizyon alırken tüm özelliklerine bakıp en güzeli en uygunu hangisiyse ona göre almaktayız. Onun dışında ise tavsiyeler üzerine genellikle televizyon alımlarını sağlamaktayız. Evinize alacağınız televizyonun görüntü kalitesi, içerik bilgilendirmeleri ve sorunsuz çalışması bizler için önemli olan hususlardan birisidir. Onun dışında internet özelliğinin var olması da çok büyük bir etkendir. Hemen hemen tüm evlerde kendine yer edinmiş olan vestel smart televizyonlarına da oldukça ilgi gösterilmektedir. Evine bu televizyonu alan kişiler genellikle memnun oldukları için birisi televizyon aldığında ona gönül rahatlığıyla öneri de bulunabilmektedir. Tavsiye ya da araştırma üzerine alınan vestel smart televizyonunuza telefondan bağlanmak istediğiniz de ise hangi ayarların yapılması gerektiğine bakacağız.

Vestel smart tv wireless display gözükmüyor çıkmıyor

Vestel smart tv wireless display nerede, vestel smart tv wireless display bulamıyorum, telefonu vestem smart tv ye aktarma, telefonu vestel smart tv ye yansıtma, vestel smart tv wireless display görünmüyor. Telefon ekranınızı televizyona aktarım sağlanabilmesi için bir uygulama kullanmaktayız. Lakin o uygulama bazen yeterli olmayabiliyor. Şayet televizyon içerisinde wireless display özelliği yoksa telefonu televizyona aktaramazsınız. Olup olmadığına nereden kontrol edileceğini ise anlatacağız.

Telefonu vestel smart tv ye aktarma

Telefonda var olan bir görüntüyü ya da bir bağlantıyı televizyonda izleyebilmeniz için gerekli tüm işlemleri sağladıktan sonra bağlanmıyorsa bu durumda wireless display etkin hale getirilmesi gereklidir. Zaten bu alan yok ise telefon tv ye bağlanmayacaktır.

Vestel smart tv wireless display gözükmüyor çıkmıyor, telefon ekranını vestel smart tv ye aktarma, smart tv wireless display yok, vestel smart tv wireless display nerede, vestel smart tv wireless display bulamıyorum, telefonu vestel smart tv ye aktarma

Vestel smart televizyonunuz da wireless display özelliğini nasıl etkin edileceğini ve bu özelliğin nerede olduğu ise aşağıdaki gibidir;

  • Tv kumandasını elinize altıktan sonra kapama tuşunun sağ tarafında bulunan dikdörtgen şeklindeki tuşa tıklıyoruz.
  • Buraya tıkladığınız da ”Kaynak listesi” alanı karşınıza gelecektir.
  • Gelen sayfanın en altında wireless display seçeneğini göreceksiniz.
  • Gördüğünüz seçeneği etkin hale getirmeniz durumunda tv telefona bağlanacaktır.
  • Ama burada böyle bir bilgilendirme yoksa o halde telefonu tv ye aktarım işlemlerimizi sağlayamazsınız.

Vestel smart tv wireless display gözükmüyor çıkmıyor gerekli alana geldiğiniz de ayarlara ulaşım sağlanamadıysa ve daha öncesinde varsa sıfırlamayı bilen biriyle yapmanız da fayda bulunmaktadır.

 

Vestel smart tv wireless display gözükmüyor çıkmıyor, telefon ekranını vestel smart tv ye aktarma, smart tv wireless display yok, vestel smart tv wireless display nerede, vestel smart tv wireless display bulamıyorum, telefonu vestel smart tv ye aktarma

3 YORUMLAR

  1. Wireless display özelliği olmayan TV ye bu özellik nasıl eklenir. Vestel smart TV su ands YouTube giremiyorum. Geçen sene servis 50 TL ye güncelleme yapmıştı .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz