Paylaş

Unturned sistem gereksinimleri hakkında öğrenmek istediklerinizi ve oyun için ne gerekli bunların tamamını yazımızda ayrıntılı şekilde anlatacağız.

Unturned sistem gereksinimleri

Unturned nedir? diye bir araştırma yapıyorsanız eğer oyun 2014 yılında piyasaya sürülmüştür. 2017 yılında ise 3 yıl geçtiğinde kesin sürümü piyasaya sürüldü. Oyun içerisinde şehirleri yağmalayarak silah, gıda ve buna benzer işlemleri yapıp kendi sığınağı inşa edebiliyorsunuz.

Bilgisayarınıza yüklediğiniz her oyun kendi içerisinde güncelleme almaktadır. Getirilen bu güncellemeler ile birlikte oyuna yeniliklerde dahil edilmektedir. Unturned oyunu da şimdi bile güncelleme almaktadır. Lakin eskiye oranla bu güncellemelerin azaldığını söylemek mümkündür.

Oyunu bilgisayarınıza yüklemeden önce eminim sizde herkes gibi oyunun gereksinimlerinin ne olduğunu araştırmaya girdiniz. Tabi gereksinimlerin haricinde bir de oyunun kaç GB olduğu ile ilgili bir araştırma yapabilirsiniz. Grafiklerine oranla oyunun bilgisayarınızda çok fazla bir yer kaplamayacağını söyleyebiliriz.

Siz oyunu yüklemeden önce kaç GB olduğunu merak ettiğinizden dolayı bilgisayarınızda oyunun toplamdaki depolama alanı 4 GB olduğunu söyleyebiliriz. Bilgisayarınızda bu kadar bir alan yok ise indirme başarısız sonuçlanacaktır. Oyunun gereksinimleri ise hem minimum hem de önerilen şekilde sizlere aktaracağız.

Unturned

Unturned minimum sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 32-bit
  • İşlemci: 2 GHz Bellek: 4 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
Unturned sistem gereksinimleri

Unturned önerilen sistem gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: 3 GHz Bellek: 8 GB RAM
  • DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş bant İnternet bağlantısı
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

Kullandığınız bilgisayarınızın bu gereksinimleri karşılaması durumunda oyunu sorunsuz şekilde yükleyip oynayabilirsiniz. Başka bir arkadaşınızın da oyunu indirip oynamasını isterseniz bu bilgilere sahip olması gerektiğini bildirin.

Birlikte oyunu oynadığınız arkadaşınız oyunda donma ya da kasma yaşıyorsa gereksinimleri karşılamadığından dolayı bu hatayı alıyordur. Oyun için ekstra sormak istediğiniz bir durum varsa bunu bize yorum alanından bildirebilirsiniz.

Verdiğimiz bilgiler ise tamamen resmi açıklamalardan aldığımız bilgilerdir. Oyununuzu verdiğimiz bu bilgiler ışığında yükleyebilirsiniz. Oyun hakkında yorumlarınızı da yine aynı şekilde yoruma iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here