Twitter yüklemesi çok uzun sürüyor hatası. Telefonunuzda twitter ile ilgili bir bağlantıya tıkladığınızda üzgünüz, yükleme uzun sürüyor diyorsa yapmanız gerekenleri anlatacağız.

Gezinti yaptığımız sitelerde ya da uygulamalarda bir linke tıkladığınız da link sizi twitter uygulamasına yönlendirebilir. Girmeye çalıştığınız da üzgünüz, twitter yüklemesi çok uzun sürüyor uyarısı aldıysanız eğer çözüme yönelik ayarlarımızı sizlere aktaracağız.

Twitter yüklemesi çok uzun sürüyor hatası

Hatanın gelme nedeni birden fazla olmasından dolayı tüm yöntemleri sizlere sunacağız. Bir sayfanın yüklemesinin yavaş olması bu hatayı karşınıza getirebilir. O yüzden böyle bir hata alındığında ilk kontrol etmeniz gereken yer internet bağlantısıdır.

Bağlantı var görünüyor olsa bile yaşanan yavaşlık bu hatanın alınmasına neden olacaktır. Haliyle wi-fiden bağlıysanız eğer mobile, mobilden bağlıysanız eğer wi-fiden bağlanarak deneme sağlayabilirsiniz.

Twitter yükleme uzun sürdü

Twitter yükleme uzun sürdü, twitter yüklemesi uzun sürüyor hatasının giderilmesi için ne yapmam gerekiyor, twitter yüklenmemekte, twitter yüklemesi zaman alıyor, twitter üzgünüz yükleme uzun sürüyor demekte. Girmeye çalıştığınız ancak bir türlü giremediğiniz uygulamada ki alınan bu hatanın önüne geçilmesi için yapılması muhtemel ayarları beraber inceleyeceğiz.

Yüklemesi uzun süren uygulamanın açılmama nedenlerinden bir tanesinin internet bağlantısı olduğunu söyledik. Ancak sizin bağlantınız da herhangi bir sorun yok ve diğer uygulamalar problemsiz şekilde girebiliyorsanız çözüme yönelik ayarlara bakacağız.

Twitter yüklemesi çok uzun sürüyor hatası, twitter üzgünüz hatası, twitter yükleme zaman aldı, twitter yüklemesi uzun sürüyor, twitter yükleme uzun sürdü, twitter yüklemede sorun var

Eğer siz bir linke tıkladıktan sonra twitter hesabına yönlendirme yapıldıysa ve twitter sizin telefonunuzda yüklü değilse bu uyarıyı alırsınız. Dolayısıyla twitter uygulamasını Play store ya da Apple store üzerinden indirerek tekrar deneme gerçekleştirelim.

İndirdiğiniz uygulamaya kayıt olup açtıktan sonra linkte sorunsuz şekilde açılacaktır. Eğer twitter uygulamasına kaydolmak istemiyorsanız başka birinin twitter hesabından giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Fakat onu da bulamıyorsanız bu durumda alınan hatayı görmeye devam edebilirsiniz.

Twitter yüklemesi çok uzun sürüyor hatası, twitter üzgünüz hatası, twitter yükleme zaman aldı, twitter yüklemesi uzun sürüyor, twitter yükleme uzun sürdü, twitter yüklemede sorun var

Twitter uygulaması telefonunuzda yüklü olmasına karşın bu hatayı alıyorsanız eğer bu durumda uygulamanın güncellenmesine gidilmesi gerekiyor. Telefondan kaldırıp yeniden yüklemeyi denemeniz halinde sorunun gitmiş olması lazım.

Bazen de arka planda çalışan uygulamalardan kaynaklı yüklemeler uzun süre bilmektedir. Arka plandaki uygulamaları kaldırıp o şekilde deneme sağlayabilirsiniz.

Önceki İçerikSMS sonundaki kodlar ne işe yarıyor
Sonraki İçerikFacebook şifre yenileme sınıra ulaştı
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here