Paylaş

Twitter yer imlerine ekle ne işe yarıyor. Atılan tweet paylaşımlarını tekrarda bulmak istiyorsanız eğer bu özelliği nasıl kullanacağınıza dair bilgileri konu almış bulunuyoruz.

Facebook ve instagram uygulamalarında gezintilerimiz sırasında hoşumuza giden gönderileri direk var olan kaydetme tuşuyla kaydediyoruz. Ardından kayıt ettiğimiz bu gönderiyi daha kolay şekilde bulabilmek için kaydedilenler alanına girerek paylaşımı bulabiliyorsunuz. Twitter hesaplarında da benzer durum söz konusudur. Her uygulamanın kendine göre bir işleyişi olmasından ötürü twitter hesaplarında bu alan kaydetme şeklinde değil de yer imlerine ekle olarak görünmektedir. Yer imlerine eklediğiniz tweet paylaşımları yer işaretleri alanına gönderilmektedir. Profil alanının sol menü ekranında bulunan yer işaretleri alanına gelerek paylaşımları bulmanız daha kolay hale gelmektedir. Ana ekranda gezinti sağladığınız sırada hoşumuza giden çoğu tweet paylaşımı oluyor. Bunların sürekli ekran görüntüsünü almaktansa ya da atılan tweetleri bilgisayarınıza kayıt etmektense uygulamanın kendi içerisine kayıt etmeniz daha sağlıklıdır. Yer işaretleri alanına tweet paylaşımlarını nasıl göndereceğimize ise yazımızla birlikte öğrenmiş olacağız.

Twitter yer imlerine ekle ne işe yarıyor

Twitter yer imlerine ekle nerede, twitter yer imlerine ekle ne demek, twitter yer işaretlerine nasıl tweet gönderebilirim, twitter yer işaretleri, twitter yer imlerine ekle diyor, twitter yer imlerine bir tweet eklersem ne olur. Twitter uygulamasında bazen o kadar komik ya da o kadar ciddi tweetler atılıyor ki bu tweetlerin hemen ekran görüntüsü alıyoruz. Ya da kağıt kalem varsa bir yere not alıyoruz. Aslında böyle bir yol izlemenize gerek bulunmamaktadır.

Twitter yer işaretleri

Yer imlerine ekle diye bir özelliğin var olduğunu bildikten sonra başkalarının paylaşımlarını daha rahat bir şekilde bulabileceksiniz. Twitter hesabında yapılan paylaşımların altında beğenme, yorum ya da re-tweet yapacağınız alanlar bulunmaktadır.

Twitter yer imlerine ekle ne işe yarıyor, twitter yer işaretleri, twitter yer imlerine ekle nedir, twitter yer imlerine ekle, tweeti yer imlerine ekle, tweet yer işaretlerine gönderme
  • Bir de bu alanların hemen sağında yukarıya çıkış yapan ok işaretli bir sekme bulunacaktır.
  • Buraya tıklamanız halinde Tweet’i yer imleri’ne ekle demenizle beraber tweet artık yer işaretleri alanına gönderilecektir.
  • İlerleyen dönemlerde paylaşılan tweet bağlantısını tekrar bulmak isterseniz eğer yer işaretleri alanına gelmeniz yeterli olmaktadır.
  • Artık twitter üzerinde görmüş olduğunuz ve beğendiğiniz bir tweet’in ekran görüntüsünü almanıza ya da kopyalama yapmanıza gerek bulunmayacaktır.
Twitter yer imlerine ekle ne işe yarıyor, twitter yer işaretleri, twitter yer imlerine ekle nedir, twitter yer imlerine ekle, tweeti yer imlerine ekle, tweet yer işaretlerine gönderme

Varsa bu konu hakkında farklı sormak istediğiniz bir yer bize bunu yorumdan belirtebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here