Paylaş

Twitter wifiden açılmıyor çalışmıyor. Telefonlar wifiye bağlıyken bir tek sizin telefonunuz twitter’a girmiyorsa üzülmeyin. Çünkü sorunun nasıl giderileceği yazımızda.

Akıllı telefonların hızla gelişimi ile birlikte bir çok sosyal medya uygulamasının da var olduğunu belirtmekte fayda bulunmaktadır. Hele ki 2018 yılında bu uygulamalar daha da artmaktadır. Ancak tweet özelliğiyle artık hiç bir sosyal medyanın önüne geçilemediği twitter uygulaması hepsinden ayırt etmekte fayda bulunmaktadır. Uygulama içerisinde bir çok video ve resim de paylaşıldığını belirtebiliriz. Bunun dışında gündem ile birlikte atılan binlerce tweet sayesinde o gün dünya gündemine düşülmektedir. Aynı zaman da uygulama içerisinde mesajlaşma da bir o kadar aktif olarak kullanılmaktadır. Tüm bunları ele aldığımız da twitter uygulamasının da tüm kullanıcılar için önem arz ettiğini söylemek mümkündür. Diğer tüm sosyal medya uygulamaları gibi bu uygulama da internet veri bağlantısıyla çalışmaktadır. Son dönemlerde karşılaşılan telefon wifiye bağlıyken twitter’a girmiyor sorununu yazı içerisinde kapsamlıca sizlere sunumunu sağlayacağız.

Twitter wifiden açılmıyor çalışmıyor

Telefon wifiye bağlıyken twitter’a girmiyor, telefonum twittera girmiyor, twitter wifiden bağlanmıyor, twitter bağlantı hatası veriyor, twitter wifiden çalışmıyor, twitter wifiden girmiyor, wifiye bağlıyken twitter’a girmiyor. Bulunduğunuz bir ortamda herkesin bağlı olduğu wifiden twitter’a giriş yapılırken sizin telefonunuzdan yapılmaması canınızı sıkan bir durum olacaktır. Öyle ki telefonu kırma noktasına gelen kullanıcılarımız dahi bulunmaktadır. Böyle bir şeye gerek bulunmamaktadır. Yapılacak ayarlarla birlikte çözüm beraberinde gelecektir.

Telefonum twittera girmiyor

Wi-fi bağlantısı modeme bağlı olacak şekilde hareket ettiğinden dolayı tüm telefonlar bağlıyken sizin telefonunuz giremiyorsa bu durumda modem kapatılıp açılması gerekiyor. Aynı zaman da ise twitter ile alakalı sorun olup olmadığı için giren bir telefondan kendi hesabınıza giriş yapmalısınız. Diyelim ki bunlar denendi ancak hala daha yaşanan sorun devam etmektedir. Bu durumda da telefon üzerinden işlemlerin sağlanması gereklidir. Android ve iphone telefonlar için ayrı ayrı işlem aşamalarını sizler için yapacağız.

Twitter wifiden açılmıyor çalışmıyor, twitter wifiden açılmıyor, telefonum twittera girmiyor, twitter wifiden çalışmıyor, twittera wifiden giremiyorum, twitter wifiden girmiyor

Android telefonunuz twittera wifiden giriş yapmıyorsa;

  • Twitter hesabınıza twitter uygulamasından giriş yapamıyorsanız android telefonunuzun menü alanından ”Ayarlar>Wifi>Kablosuz ağ adınızın üzerine basılı tutuyoruz>Ağ yapısını değiştir>Gelişmiş seçenekleri göster üzerine gelerek giriş yapıyoruz.
  • Ardından sayfayı en alta indirip burada var olan DHCP alanını Statik IP değişikliğini sağlıyoruz.
  • Beraberinde  İP Ve DNS gireceğiniz bir bölüm gelecektir. DNS alanına (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) girdikten sonra kaydetme işlemlerini sağlayalım.
  • Tüm bu işlem aşamaları sonrasında twitter hesabını kapatıp tekrar girmeniz yeterlidir.

iPhone telefonunuz twittera wifiden giriş yapmıyorsa;

  • Telefon markanız iphone ve telefonu wifiye bağlandığınız da twitter çalışmıyor ise ; Ayarlar>Wifi>Bağlı olduğunuz ağın yanındaki (i) alanına tıklıyoruz.
  • Açılan sayfanın alt satırında ”DNS’i Ayarla” alanına giriyoruz.
  • Gelecek ekranda iki tane seçenek olacaktır. Bu seçenekler içerisinde ”Elle” işaretleyerek DNS alanına (8.8.8.8 ve 8.8.4.4) yazarak kaydetme işlemlerini yapıyoruz.
  • Twitter uygulamasını telefondan kaldırarak giriş yapın sorun giderilecektir.

Android ve İphone telefon kullanan kullanıcıları için Twitter wifiden açılmıyor çalışmıyor sorununa çözüm için gerekli olan ayarları paylaştık. Aklınıza takılanları yorumda bize sunabilirsiniz.

Twitter wifiden açılmıyor çalışmıyor, twitter wifiden açılmıyor, telefonum twittera girmiyor, twitter wifiden çalışmıyor, twittera wifiden giremiyorum, twitter wifiden girmiyor Twitter wifiden açılmıyor çalışmıyor, twitter wifiden açılmıyor, telefonum twittera girmiyor, twitter wifiden çalışmıyor, twittera wifiden giremiyorum, twitter wifiden girmiyor Twitter wifiden açılmıyor çalışmıyor, twitter wifiden açılmıyor, telefonum twittera girmiyor, twitter wifiden çalışmıyor, twittera wifiden giremiyorum, twitter wifiden girmiyorTwitter wifiden açılmıyor çalışmıyor, twitter wifiden açılmıyor, telefonum twittera girmiyor, twitter wifiden çalışmıyor, twittera wifiden giremiyorum, twitter wifiden girmiyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here