Paylaş

Twitter video senin bulunduğun konumda izlenmiyor. Video bağlantısında karşılaştığınız bu sorunun önüne geçmek isteyenlere özel yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

Twitter uygulamasında tweet paylaşımları dışında video paylaşımları da yoğunlukta olduğunu söyleyebiliriz. Hassas içerik videolarında açılmama durumları kullanıcıları mağdur edebilmekteydi. Fakat bu videolarla alakalı olması gereken işlemlerin hangi alandan sağlanacağını sizlerle paylaşımını gerçekleştirmiştik. Mevcut konumuz ise bu video senin bulunduğun konumda izlenmiyor hatasıdır. Siyah bir ekranda böyle bir yazının olması ister istemez aklınızda soru işaretleri bırakacaktır. Sorun sizle alakalı mı yoksa uygulama ile ilgili mi bunu bilmeniz gerekiyor. Konunun neyle ilişkili olduğunu detaylı şekilde incelemiş bulunuyoruz. Videoların açılmama gibi durumlarında ilk yapmanız gereken uygulamadan çıkıp tekrardan giriş yapmanız gerekiyor. Yani arka planda çalışan uygulamalar varsa onları kapatıp tekrar denedikten sonra bağlantılarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Wifiye bağlıysanız mobile, mobile bağlıysanız wifiye bağlanarak deneme yapmanız da yarar bulunmaktadır.

Twitter video senin bulunduğun konumda izlenmiyor

Twitter bu konumda izlenmiyor, twitter bulunduğun konumda video açılmıyor, twitter bu video senin bulunduğun konumda izlenmiyor, twitter video bende izlenmiyor hatası nedir, twitter hesabında videoyu açmaya çalıştığımda konum hatası ekrana geliyor. Video izleme sırasında bu hatanın karşımıza gelmesiyle alakalı gereken işlemleri birlikte kontrollerini yapacağız. Sağlanan ayarlarla birlikte sorunumuz çözüme kavuşmuş olacaktır.

Twitter video konumumda izlenmiyor

İzlemek istediğiniz video başka kullanıcılar tarafından sürekli şikayet alıyorsa bununla alakalıda video senin bulunduğu konumda izlenmiyor şeklinde uyarı alacaksınız. Alınan hataya yönelik alınacak önlemleri de aşağıdaki gibi işleme koyabilirsiniz.

Twitter video senin bulunduğun konumda izlenmiyor, twitter konumda izlenmiyor, twitter video bu konumda açılmıyor, twitter video konum hatası, twitter video konumdan dolayı izlenmiyor, twitter bu video senin bulunduğun konumda izlenmiyor
  • VPN bağlantılarıyla ilgili denemelerinizi gerçekleştirerek videonun açılmasını sağlayalım.
  • Telefondan bu hatayı alıyorsanız bilgisayar üzerinden işlem sağlamanız da yarar bulunmaktadır.
  • Tarayıcı değişikliklerine giderek kontrolleri yapabilirsiniz.

Buna rağmen hala beliritlen hata gelmeye devam ediyorsa bunun twitter kısıtlamasıyla alakalı olduğunu bilmeniz gerekiyor. Twitter tarafından kısıtlandığından ötürü sizlerin yapabileceği çok fazla bir işlem olmamaktadır. Eklemek istediğiniz bir yer varsa bize durumu iletebilirsiniz.

Karşılaştığınız sorunlarla alakalı olarak gereken incelemelerimizi yaptıktan sonra yazısını hazırlayıp yayınlanacağını bilmenizi isteriz. Fakat genel olarak yorum alanından sizlere cevap döndüğümüzü de bilmeniz de yarar var.

TAVSİYE YAZI: Twitter hesabı neden askıya alınıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here