Paylaş

Selam arkadaşlar, hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Twitter video indirme videoyu indiremiyorum diyorsanız ayarlarınızı nereden sağlayacağınızı anlatacağız.

Çoğu sosyal medya uygulamalarının kendine göre özellikleri ve işleyişleri bulunmaktadır. Twitter ise bu bağlamda kendine öz özelliği ile ayrı tutulmaktadır. Bir anda hiç olmadık bir konunun anında gündem olduğunu görebilirsiniz. Dünya ve ülkenizdeki haberlerden ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız bir twitter hesabınız mutlaka olmalı. Twitter’da sadece tweet değil video paylaşımları da yapılabilmektedir. Yapılan videolar içerisine indirmek istedikleriniz olursa bunu nasıl yapacağınızı konu aldık. Twitter video indirme videoyu indiremiyorum diyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Birlikte gerçekleştireceğimiz ayarlar sonrasında hangi videoyu indirmek istiyorsanız o videoyu çok rahat bir şekilde indirebilirsiniz.
  • Ben hazırım diyorsanız o halde başlayabiliriz.

Twitter video indirme videoyu indiremiyorum

Twitter video indirme

Twitter video indirme ayarı her ne kadar uygulamada bulunmuyor olsa bile rahat bir şekilde indirme yapabileceğiniz farklı bir alan bulunmaktadır. Öncelikle videonun seçimini sağlamalısınız. Hangi videoyu indirmek istiyorsanız twitter hesabınıza girerek o videonun URL bilgisini kopyalayın.

Kopyalamış olduğunuz URL’yi http://twittervideodownloader.com/ alanına girerek arama bölümüne yapıştırmanız durumunda indirme işlemlerinizi sağlayabileceksiniz. Tüm bu işlemleri sağlarken mutlaka internet bağlantınızın olması gereklidir.

İnternetiniz yavaş ya da bağlantınız hiç yoksa indirme işlemleri başarısız olabilir. Ben bu alana geliyorum internetimde var lakin videoyu indiremiyorum diyorsanız başka hangi adımları kontrol etmeniz gerektiğine bakacağız.

Twitter videoyu indiremiyorum

Twitter videoyu indiremiyorum

Twitter videoyu indiremiyorum diye surat asıp moral bozmanıza gerek bulunmaktadır. Konuyla alakalı olarak videonun URL bağlantısında bir problem olabilir. O yüzden farlı bir video denemesi yapın. O videoda sorun yoksa yüksek ihtimalle diğer videonun URL sini yanlış kopyalamış olabilirsiniz.

Haricinde şayet yine indirme olmuyorsa başka bir tarayıcıdan ya da farklı bir telefondan deneme sağlayabilirsiniz. Tüm bu işlemlerin haricinde cihazınızın saat ve tarih ayarlarını kontrol edin. Kontroller bittiğinde yine sorun olur ise bize bunu yorumdan bildirin. Muhtemelen bir hata almanız gerekiyor bu hatayla birlikte yoruma yazarsanız sorununuzu nasıl gidereceğini bildireceğiz. Sizin için hazırladığımız yazının umarım size bir yararı olmuştur. İyi gezintiler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here