Paylaş

Twitter uygunsuz içerikler açılmasın. Hesabınızda hassas içerikler gelmesin gizlensin istiyorsanız neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Twitter hesabınızda gezinti yaptığınız sırada istenmeyen videolarla karşılaşabilirsiniz. Bunları kısıtlamak tamamen sizin elinizdedir. Twitter uygulamanızda gezerken hassas içerikler gelmesin gizlensin istiyorsanız hangi ayarları yapmanız gerektiğini ele aldık.

Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarınızda sürekli olacak şekilde gezinti yapmaktasınız. Bu gezintiler esnasında hoşunuza gitmeyen paylaşımlarla da karşılaştığınızı söyleyebiliriz. Çoğu kullanıcı bu içeriklerin ekranına gelmesinden ötürü uygulamasını silmektedir.

Twitter hesabınızda uygunsuz içeriklerin gelmemesini istiyorsanız bunu gizlemek tamamen sizin elinizdedir. Hassas içeriği gizle demeniz durumunda buna benzer içeriklerin karşınıza gelmediğini göreceksiniz. Lakin uygulamalar sürekli güncellemeye gittiğinden dolayı ister istemez hesabınızdaki ayarların yerlerinde de değişiklik olabiliyor.

Twitter uygunsuz içerikler açılmasın

Uygulamanızda uygunsuz içeriklerin açılmaması için hangi yolları izlemeniz gerektiğini geniş şekilde anlatacağız. Ayarlar sonrasında artık gezintilerinizi sorunsuz şekilde sağlayabilirsiniz.

Twitter hassas içerikler gelmesin

Çok fazla uzattığımın farkına vardığımdan dolayı şimdi işlemlerinize başlayabiliriz. Öncelikle Twitter uygulamanızın içerisine girişinizi gerçekleştirin. Ve sonrasında ise gelen ekranın hemen sağ alt tarafında bulunan ‘’Daha fazla’’ bölümüne giriş yapın. Diğer işlerinizi ise aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz.

twitter hassas içerikler gelmesin
  • Daha fazla yazısına tıkladıktan sonra gelen ekranda ‘’Ayarlar ve gizlilik’’ kısmına girin.
  • Buraya girişinizi yaptığınız da ise ‘’İçerik tercihleri’’ yazısına dokunun.
  • Hemen sağ tarafınızda bir pencere daha açılacaktır.
  • Oradan da ‘’Arama ayarları’’ bölümüne tıklayın.
  • Açılacak olan sayfada ‘’Hassas içerikleri gizle’’ butonunu göreceksiniz. Hemen sağ tarafındaki tiki işaretleyin.
  • İşaretleme bittikten sonra artık gezintilerinizi sorunsuz şekilde yapabilirsiniz.
  • Twitter hesabınızda gezinti yaptığınız sırada artık karşınıza uygunsuz içerikler gelmeyecektir.
  • Hassas içerikleri gizlemenize rağmen yine de geliyorsa bu durumda arama geçmişini temizleyin.
  • Uygulamayı kapatıp yeniden açın. Ve daha sonrasında tekrar gezintilerinizi sağlayın.
  • Arkadaşlarınız bu içerikleri paylaşıyorsa eğer o arkadaşlarınızı takipten çıkın.

Twitter uygunsuz içerikler açılmasın istiyorsanız yukarıdaki adımları işleme koyarak sorununuz giderebilirsiniz. Siz de artık hassas içerikler açılmasın gelmesin konusuna hakimsiniz. Arkadaşlarınız arasında aynı sorunla karşılaşan varsa onlara hemen yardımcı olabilirsiniz. Ayarlar sırasında takıldığınız ya da sormak istediğiniz bir yer olursa bize yorumdan iletebilirsiniz.

twitter hassas içerikler gizlensin
Twitter uygunsuz içerikler açılmasın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here