Twitter tweetlerim herkese görünmesin. Yapılan tweet paylaşımlarının herkes tarafından görünmemesini istiyorsanız bunu nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Twitter uygulamasını kullanıp da tweet paylaşımı yapmayan kişi sayısı yok denecek kadar azdır. Karakter sınırı 140 olan tweet paylaşımları gelen güncellemeyle birlikte 280 çıkarılmıştır. Twitter üzerinde atılan tweetin etkileşimi bir anda binlerce kişiye ulaşabilmektedir. Fakat her alanda olduğu gibi burada da atmış olduğunu twitter paylaşımlarının herkes tarafından görünmemesini istemeyebilirsiniz. Sadece belirlediğiniz kişilerin tweet paylaşımını görmek istiyorsanız bu durumda atılan tweetlerin korumaya alınması gereklidir. Twitter üzerinde tweetlerin korunmaya alınmasıyla beraber artık paylaşım yapılan tüm tweetleri sadece sizin takip ettiğiniz kişiler görebilir. Yani twitter hesabında kişi sizi takip ediyorsa siz onu takip etmiyorsanız karşı taraf yine sizin tweetlerinizi göremeyecektir. Ve yeni bir kullanıcıyı takip etmeye çalıştığınızda da o kişiyi onaylamanız gerekecektir. Twitter üzerinde yapılan tweet paylaşımlarının herkese görünmemesi adına yapılacak ayarları birlikte inceleyeceğiz.

Twitter tweetlerim herkese görünmesin

Twitter tweetleri korumaya alma nerede, tweet korumaya nasıl alınır, twitter tweetleri herkes görmesin, tweetlerim herkese gösterilmesin, twitter tweetler nasıl korumaya alınır, twitter hesabımda tweetler nasıl korumaya alınır. Twitter üzerinde yapılan tweet paylaşımlarınızın herkes tarafından değil de sadece sizin takip etmiş olduğunuz kişilerin görünmesini sağlayabilirsiniz. Yapacağınız bu ayarla birlikte artık tweetler sadece takip ettiğiniz kişilere gösterilecektir.

Tweetleri koruma nasıl alabilirim

Twitter üzerinde tweet paylaşımlarınızı korumaya almak istiyorsanız eğer ilk olarak twitter hesabımızın içerisine girişimizi sağlıyoruz. Giriş işlemleriyle birlikte sol menü ekranında Daha fazla kısmına tıklayıp oradan da Ayarlar ve Gizlilik kısmına erişim yapıyoruz.

Twitter tweetlerim herkese görünmesin, tweetlerimi herkes görmesin, tweetlerim herkese gösterilmesin, twitter tweetlerim herkese çıkmasın, twitter tweetleri korumaya alma, twitter tweetleri nasıl korumaya alırım
  • Açılan sayfada Gizlilik ve Güvenlik alanına girişimizi sağlıyoruz.
  • Sağ tarafta Tweetler adı altında ekran bulunacaktır.
  • Tweetlerini korumaya al yazısının sağ tarafında kutucuk göreceksiniz. Bu kutucuğu işaretli hale getirmeniz durumunda yaptığınız tweet paylaşımlarını sadece sizin takip ettiğiniz kişiler görebilecektir.
  • Tweetlerin herkese görünmemesi için bahsedilen işlem ayarlarını yapmanız halinde hiçbir sorun yaşamayacağınızı bilmenizi isteriz.
Twitter tweetlerim herkese görünmesin, tweetlerimi herkes görmesin, tweetlerim herkese gösterilmesin, twitter tweetlerim herkese çıkmasın, twitter tweetleri korumaya alma, twitter tweetleri nasıl korumaya alırım

Olur da sorun yaşarsanız bize bunu yorum kısmından iletmeniz yeterlidir. Twitter hakkında merak ettiğiniz farklı konuları da yine aynı şekilde bizlere iletebilirsiniz.

Önceki İçerikWhatsapp birini şikayet etme bildirme
Sonraki İçerikinstagram görüntülü konuşmayı kaydetme
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here