Twitter tweeti bildirme şikayet etme. Twitter uygulamasında şiddet, taciz, hassas fotoğraf ya da video içeren videoların bildirmek istiyorsanız gerekli kontrolleri sağlayacağız.

Tweet paylaşımlarını sağlayarak bir anda binlerce takipçi kitlesine sahip olabilirsiniz. Tweet sayesinde fenomen olan kişi sayısı da fazladır. Atacağınız tweetleri yerinde ve zamanında yapmanız halinde bir anda etkileşim binlerce kişiye ulaşabilmektedir. Tweet paylaşımlarının önemli olmasının bir diğer nedeni ise yapılan paylaşımlar sayesinde gündemin belirlenmesidir. Twitter hesaplarınızda gezinti sağladığınız sırada istemediğiniz bir tweet paylaşımına rastladığınızda bunu twitter yetkililerin sorun bildirisi olarak iletebilirsiniz. Yani gündemde olan bir konuyla alakalı olarak etkiletişim daha fazla olması için konu dışında bir tweet paylaşımı ya da görsel yayınlanmadı eğer bunun önüne geçmek sizlerin elindedir. Yapılan tweeti ilgili twitter yetkililerine sorun bildirisi olarak iletebilirsiniz. Daha öncesinde hiç böyle bir ileti yapmadıysanız eğer gerekli ayarların nereden sağlanacağına birlikte bakacağız.

Twitter tweeti bildirme şikayet etme

Tweeti bildirmek istiyorum, twitter paylaşılan içeriği bildirme, tweet sorun bildirme, tweeti nasıl bildirebilirim, şiddet içeren tweeti bildirme, tweet taciz içeriyor bildirmek istiyorum, tweeti nereden bildirebilirim, twitter tweet şikayet etme nerede. Twitter hesabınızda yapılan bir tweet paylaşımını şikayet etmek istiyorsanız eğer bu ayarları nereden sağlayacağınıza birlikte inceleyip sorunumuzu gidereceğiz.

Tweet şikayet etme

Gezintiler esnasında istenmeyen bir görüntünün ya da yazının paylaşıldığını görmeniz durumunda tweetin hemen sağ tarafında aşağı dönük ok işaretine tıklıyoruz. En altta tweeti bildir şeklinde bir seçenek göreceksiniz.

Twitter tweeti bildirme şikayet etme, tweet sorunu bildirme, tweet sorun nasıl bildirilir, tweet şikayet nasıl edilir, twitter tweet iletme, twitter tweet sorun bildirisi
  • Tweeti bildir demenizle beraber gelen ekranda tweet ile ilgili nerede sorun yaşıyorsanız bunu bildirmeniz yeterlidir.
  • Sonrasında twitter yetkilileri tarafından gerekli incelemeler yapıldığında o tweet hakkında gerekli aksiyonlar alınacaktır.
  • Hoşunuza gitmeyen ya da sizi rahatız eden tweet paylaşımlarının tamamında bu yolu kullanabilirsiniz.
  • Kullanacağınız yol ile artık görmek istemediğiniz tweetler kaldırılmaya başlayacaktır.
Twitter tweeti bildirme şikayet etme, tweet sorunu bildirme, tweet sorun nasıl bildirilir, tweet şikayet nasıl edilir, twitter tweet iletme, twitter tweet sorun bildirisi

Twitter uygulamasında tweet şikayet işlemlerini bu yöntem ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu aşamada sormak ya da merak ettiğiniz hususlar varsa bize bunu yorumdan ulaştırabilirsiniz. Bizde cevabını yine aynı yoldan sizlere ileteceğiniz. Twitter’da gündem oluşturan tweet paylaşımlarına sizlerde katkıda bulunabilirsiniz.

Önceki İçerikFacebook tarama verilerini temizleme
Sonraki İçerikinstagram saatini nasıl değiştirebilirim
1991 doğumlu, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi okuyor, 2010 yılından itibaren Teknoloji ile yakından ilgilenmekte olup daha önce Telekom hizmetlerinde backoffice biriminde çalışmıştır. Yanı sıra teknik anlamda eğitim verme ve bu alanda yönetici olarak hizmetlerde bulunmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here